Windows 8'i İndirin, Deneyin!

kowalskii

Profesör
31 Ekim 2010
3,056
24
218
Ben bu noktadan daha ileri gidemedim... % 6 da takili kaliyo nedendir anlamadim :(

EDIT: Son cabalarimla % 14 e kadar ulastim :D

2843.png

---------- Post added at 09:34 ---------- Previous post was at 09:16 ----------

% 91 yeni basarim... :) aksama tekrar denerim.. nerede hata yaptim anlamiyorum :/

haciahmet

Öğrenci
22 Şubat 2010
5
0
0
Çok fonksiyonel bir Windows sürümü.
Ancak bazı program ve sürücülerle sorunu var.
Tavsiye ederim.

namerester

Öğrenci
1 Aralık 2010
6
0
0
Merhabalar,

Download linklerinden direk olarak tarayıcı üzerinden indirirseniz bir hayli yavaş iniyor meret. IDM gibi bir yazılım denemenizi tavsiye ederim, gözümün önünde çatır çatır 800'le indi :)

Ruşen Göbel

aynen bndede 900kb ye kadar çıktı idm tavsiye ederim :D :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Hocam Bn 8 kurdum sanal makinaya kurmadm direk setup tan kurdum dosyalarım felan gitmedi ama bi sorunum war b.k gibi çıktı dandik win 7 daha saqlam başlat menüsü 0 .D eski işletim sistemime nasıl geri dönücem bide ingilizce bi bok anlamadm :D sistem geri yükleme denedim olmadı recovery yaptm oda olmadı bide cfd MW3 pes 2012 felan açmıyor haberiniz olsn baya sorunluu ;)

CihanKaygusuz

Öğrenci
28 Aralık 2011
1
0
0
Windows 7 Ultimate 32 Bit kullanırken hadi dedim windows 8 64 bit e geçiş yapıyım ama o da nesi? 64 bit'i çalıştırmıyor pc. Aynen şunu diyor;

"Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil. Bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak, size programın x86 (32bit) veya x64 (64bit) sürümlerinden hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılımın yayımcısına başvurun."

İşin ilginci ben 32 bit sistemde yüklü 8 GB ram'in kullanılabilir kısmı 3,49 GB olduğu için 64 bit versiyonunu kurmak istemiştim. Yalan oldu...

muratwes

Öğrenci
8 Ekim 2010
58
0
0
İşletim sistemler, hakkında bir çok deneyimim var.Gördügüm sorunları cevap niteliğinde açıklama yapayım.
Bu Win8 cdsi yazdırıp boot edip yüklemeye çalışan arkadaşlarda yarıda kesilme durumları yaşanıyormuş sebebi İNDİRİRKEN ki yapılan hatalar duraklatıp başlatmak gibi.Yada CD yazdırırken yüksek hızda yardırmanızdır.
Kimilerinde webcam çalışmamış bu durum driverden kaynaklanıyor olabilir.
Başlat tusu olayı çok geride kaldı onuda unutun.
Program kurma konusunda çok büyük programlar harici kuruldu.Antivirüs olarak Windows defender adı var.Fakat win7dekinden degil. Microsoft security Essentials olmuş.Dikkat çekici olanı arka planda çalısyor olması.Simgelerde gözükmüyor.
Messaging ve Sosyal ag olayı çok güzel bu arada.
Büyük ihtimalle Türkçe yama resmi olarak çıkmayacaktır.Mydigitallife tarzı sitelerde edit halinde çıkabilir.
İE 10 bulunmakta chrome kadar olmasada tüm eski sürümlerinden daha iyi.

Norrick

Asistan
13 Temmuz 2008
369
1
0
Kurmak istediğimde ram'i 1.1GB olarak gördü en az 2GB ram tak diyor. :S Halbuki pc'de 3 GB Ram var bununla ilgili yapabileceğim bir şey var mı? Nasıl yükleyebilirim?

DemonQ

Öğrenci
25 Şubat 2012
92
0
0
indirmeden önce herşeyin ingilizce olduğunu unutma ve klavyen bile ingilizce olcak. Klavye düzelir de Türkçe dururken herşeyin ingilizce olması içini rahatlatacaksa indir!

Ghost34

Profesör
26 Aralık 2010
1,063
2
218
iyiymiş o zaman :) ama türkçe dil paketi yok o kötü :D peki dosyalar uyumlumu w8 e

windows7 de çalıştırdığım çoğu uygulama çalışıyor. onun dışında programlar ile driver uyuşmazlığı çıkabilir (photoshop'ta ekran kartını görmüyor, driver kurulu olmasına rağmen benim laptopta)