Windows 8 hata üstüne hata !!!

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum. Ama gündemi takip ediyorum. Benim sorunum yine bilgisayarımla. Bi daha mümkünse yazılım sorunu yüzünden AMD ve Lenovo dan uzak durucam. Şimdi ki sorunlarım ise büyük .
1)) Normalde Wifi ağına bağlıyım internet var ancak sınırlı diyor bu yüzden de windows 8 deki metro uygulamaları kullanmamıyorum onlarda intenrnet bağlantısı yok. Sürücülerim son güncelinde ancak sorun devam ediyor
2) Örneğin bi klasöre girdiğimde içindeki simgeler yok yani klasör var ama simgeleri normal gözüküyor ve acaip şekilde klasör yavaş yükleniyor.
3) Bir diğer büyük sorunum ise güncelleme yapamıyorum. Güncelleme Gözüküyo ancak yüklemee tıkladığımda pecere donup kalıyor ve yeniden başlatana kadar öyle devam ediyor.
arkadaşlar bilen varsa lütfen yardım etsin bi haftadır böyle bıktırdı artık :hammer::hammer::hammer::hammer:

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar yok mu bilen !!!

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bunların ne lenovo nede amd ile hiçbir alakası yok sistemi sıfırla yada format çek driverleri slim driver vb programlarla yükle

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bilgisayara fazla yüklenmenden olmuştur bilgisayarın suçu yok gibi temiz bir format at birde virüs programı kur tmmdır öylece kullan