Windows 8.1 Wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ycbulut

Asistan
Reaksiyon puanı
3
lenovo g serisi kronik sorunudur kendisi. farklı wifi kart taksanızda açmaz kendileri. açılışta not supported wifi module gibi bir hata verir. N136 sertifikalı bir wifi kart takmanız gerekiyor.

Ben de ondan şüpheleniyorum hocam, şu an bir sorun yok fakat arada yine kopmalar oluyor Windows 7 olduğu halde. Sıkıntı Lenovo G serisinde kesinlikle.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

8.1 ve 10 genel sorunu galiba.

Lenovo G serisinin kronik bir sorunu olabilir hocam, Windows 7'de de aynı şey devam ediyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
en güzeli cat5 kabloyu takıcan bakıcan keyfine.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
aygıt yöneticisinden wifi drıverıne sağ tıkla özellikler güç yönetimi kısmından güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatsın tiki kaldır sorun çözülür

ycbulut

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aygıt yöneticisinden wifi drıverıne sağ tıkla özellikler güç yönetimi kısmından güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatsın tiki kaldır sorun çözülür

Söylediğin ayarı biliyorum dostum, yaptım yani kaldırdım fakat sorun hala devam ediyor. Bir ara o seçiliydi yani sorunun sırf onu kaldırmadığım için olduğunu sanıyordum ama alakası yokmuş.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Söylediğin ayarı biliyorum dostum, yaptım yani kaldırdım fakat sorun hala devam ediyor. Bir ara o seçiliydi yani sorunun sırf onu kaldırmadığım için olduğunu sanıyordum ama alakası yokmuş.
bide güç seçeneklerinde wifi ayarları var oraya bi bak

ycbulut

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bide güç seçeneklerinde wifi ayarları var oraya bi bak

Hepsi düzgün ve ayarlı hocam, denemediğim ve yapmadığım kısacası uygulamadım çözüm kalmadı. %100 modemle alakalı bir sorun, şu an modemle ilgili araştırma yapıyorum. Modemin wifi ayarlarında ya da arayüzde yanlış ya da eksik veya hatalı bir ayar vardır belki de.