Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
product-discount-windows8.1.jpg

Kampanya sitesine buradan girin. Okul ara kısmına tıklayın. "Search for your school" Ülkeyi Türkiye olarak seçin. Daha sonra okul isminizi yazın. Bazı Üniversitelerde çıkmayabiliyor. Daha sonra DreamSpark WebStroe yönlendirileceksiniz. Buradan üye girişi yapın ve indirin.

Microsoft Office Pro Plus 2013 için ise aynı yöntemle buradan girin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl yapılıyor acaba yapamadım da zahmet olmazsa tabii

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
üniversiteden e-posta adresi almamıştım, şimdi lazım oldu.
e-posta adresi olmadan indirmenin bir yolu var mı?

fthtsdmr

Profesör
5 Ocak 2009
2,548
44
228
tr_windows_embedded_8_1_industry_pro_x64_dvd_2707422 böyle bir şey iniyor.Yaptım galiba:).Teşekkürler.

benianla

Doçent
19 Ekim 2009
514
0
0
Arkadaşlar. Numarası olanlar hem Windows 8.1 pro hemde office 2013 plus pro indirip paylaşabilirler mi?

BlitzHan

Doçent
21 Eylül 2013
981
18
18
Kırıkkale Ünverstiesi , Anadolu Üniversites

Arkadaş 2 üniversiteye gidiyorum 2 sindede destek yok :(:(:(

M.Şamil CAN

Dekan
23 Ekim 2009
5,841
105
243
Windows 8 tutulmadığı için bedava dağıtıyor. Kaç tane windows 7 kampanyası hatırlıyorsun böyle??

Ya bu kadar dar görüşlü olmayın Allah aşkına. Windows 8 bugüne kadar ki en stabil ve kullanışlı işletim sistemi. Yapımcılar xpden olduğu gibi belli bir zaman sonra vista ve 7 den desteğini çekicekler bu sefer 8 i savunmaya başlayacaksınız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca Celal Bayar var ama uğraşmadım bir sürü şey istiyor üye olmak için.

M.Şamil CAN

Dekan
23 Ekim 2009
5,841
105
243

Önce burdan girin windows 8.1 linkinde ki searsc my school kısmı bende çalışmıyor office için olan çalışıyor daha sonra alt taraftan istediğiniz programı seçebiliyorsunuz ama okuduğum kadarı ile okulunuz size hesap vermesi gerekiyormuş bizim üniversite destekliyor ama bilgisayar mühendisliği için yazıyor sanırım pc müh. dışındaki bölümler indiremiyor.

re13el

Dekan
28 Şubat 2011
9,153
114
243
Üniversite mail adresim var ama, yine de uğraştırıcı. Boş bir zamanımda bakarım belki, gerçi bende zaten windows 8 pro lisans var. :)

Mr.Elm

Doçent
10 Kasım 2011
875
5
18
Ya bu kadar dar görüşlü olmayın Allah aşkına. Windows 8 bugüne kadar ki en stabil ve kullanışlı işletim sistemi. Yapımcılar xpden olduğu gibi belli bir zaman sonra vista ve 7 den desteğini çekicekler bu sefer 8 i savunmaya başlayacaksınız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca Celal Bayar var ama uğraşmadım bir sürü şey istiyor üye olmak için.
Neye göre stabil ve kime göre kullanışlı? Bana göre kullanışlı değil. Derdim başlat butonu da değil. Genel olarak beğenmiyorum ve tercih etmeyeceğim. Windows 7 lisansım var. Yıllarca iş görür. Farz edelim görmedi. Alırım MacBook kullanırım. Abuk sabuk şeylerle uğraşamam.
Bu benim kişisel fikrimdi.
Ayrıca windows 8 daha stabil bir işletim sistemi değil. Kaç yıldır oturmuş bir işletim sistemi ile daha yeni emekleyen bir sistemi bir tutamazsınız. Haberi bile çıktı kurumsal firmalar win 8 kullanmıyor diye. Bu kadar stabil bir sistem olduğu için mi microsoft alelacele 8.1 gibi devasa bi güncelleme paketi çıkardı

M.Şamil CAN

Dekan
23 Ekim 2009
5,841
105
243
Neye göre stabil ve kime göre kullanışlı? Bana göre kullanışlı değil. Derdim başlat butonu da değil. Genel olarak beğenmiyorum ve tercih etmeyeceğim. Windows 7 lisansım var. Yıllarca iş görür. Farz edelim görmedi. Alırım MacBook kullanırım. Abuk sabuk şeylerle uğraşamam.
Bu benim kişisel fikrimdi.
Ayrıca windows 8 daha stabil bir işletim sistemi değil. Kaç yıldır oturmuş bir işletim sistemi ile daha yeni emekleyen bir sistemi bir tutamazsınız. Haberi bile çıktı kurumsal firmalar win 8 kullanmıyor diye. Bu kadar stabil bir sistem olduğu için mi microsoft alelacele 8.1 gibi devasa bi güncelleme paketi çıkardı

Öncelikle windows 8 kurumlar için çok ideal olmasına rağmen çoğu son kullanıcı gibi kurumlarda göbeğini kaşıyan bilgisayar bilgisinden bi haber insanların windows 8 i kullanamaması yüzünden tercih edilmiyor. Ayrıca stabil olduğunu herkes yazıyor çiziyor söylüyor artı olarak gözle de görülüyor hepsini geçtim test sonuçlarına da aşağıdaki görselden bakabilirsin. Ben bilgisayarımın güç düğmesine bastığımda masaüstüm saniyeler içinde geliyorsa her aradığımı anında bulabiliyorsam uygulama marketim varsa bu işletim sistemi eskiye göre çok daha idealdir benim için. Windows 7'nin bu kadar satış rakamı yakalamasının tek sebebi vista gibi berbat bir işletim sisteminden sonra çıkmış olmasıdır. He güncellemeye gelirsek. Başlat butonu sevdalılar yüzünden gelen güncelleme ile beraber kullanıcıların diğer istek ve görüşlerine önem vererek iyileştirilmeler yapıldı sonuçta bu firma kullanıcılardan para kazanıyor.

Bu görselde iki işletim sistemi arasında ki performans farkını gözler önüne seriyor.

dbp6.png

SonKraL

Doçent
8 Ekim 2010
733
4
18
okuduğunuz üniversiteye bağlı olarak windows xpden windows8.1e kadar tüm sistemlerde bedava veriyorlar..

FY2005

Profesör
14 Eylül 2007
1,239
8
218
Sakarya üniversitesi var listede ama sadece Mühendisler ve Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencileri için geçerliymiş.

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
Şimdi size bedava DreamSpark üyeliği almayı anlatacağım. Bu şekilde bedava Windows 8.1 Pro ve diğer Microsoft programlarını bedava kullanabileceksiniz. Eğer bir Üiniversite okuyumuyorsanız DreamSpark üyeliği almak için,

1. İlk olarak bu siteye girin ve üye olun. http://www.intuit.ru/

2: Daha sonra bu linkten Microsofttan kurs almak istiyorum deyin. Rusça ama Türkçeye çevirince ortaya çıkıyor küçük bir link.

3. Daha sonra bir 2 test çözmeniz lazım. Bu testlerden geçerseniz sağ tarafta dreamspark kodunu isteyin veriyor.

4. Bu şekilde DreamSpark verify code sahip oluyorsunuz. Ve herşey BEDAVA.

Önceden test çözme olayı yoktu ama şimdi var.

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
Bayağı uğraştırıcıymış :)

Sonuçta bedava işletim sistemlerine sahipi oluyorsunuz. Maddi değeri paha biçilemez. Sonucu mutlu son merak etmeyin. Uğraşıcaksınız. :) Bundan sonraki tüm işletim sistemlerini tüm Microsoft programlarını Pro full sürümleriyle lisanslı kullanabileceksiniz.

ozersworld

Profesör
24 Şubat 2009
3,294
14
218
37
ve size bir kolaylık daha,

Ücretsiz Öğrenci e-mail adresi alarak dreamsparka üye olsabilirsiniz. Öğrenci değilmisiniz :) sorun değil.

1. Buradan kayıt olun.

2. Buradan giriş yapın.

Size .edu lu öğrenci mail adresi.

Herşey yasal lisans için. :)