Windows 8.1 mi Windows 7 mi?

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Heh evet sanırım link bu.
Ama MEGA aylık bir indirme boyutu sınırı koyuyor o yüzden indirme büyük ihtimalle tamamlanmaz. Bende GDRIVE var :D

Son düzenleyen moderatör:

LAST ONE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
neyse yoksa 8.1 lite kullanacaz boşta 400 mb ram yiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada windows 10 a via chrome9 ekran kartı sürücüsü varmıdır

Son düzenleme:

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Windows Vista en iyi Windows yeni bilgisayara bile kurulmalı Windows 10 kadar gereksiz sürüm yok stabilliği olmayan suç vistada değil sizin kafanızda.
Hocam yapmayın etmeyin Win10 1511 ile aynı kaynak tüketimine sahip son sürüm chrome discord bile kurulmuyor XP var mis gibi.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
linuxla ilgim pek fazla yok siz linuxmu kullanıyorsunuz?
Hocam ben kendim kullanıyorum gayet güzel uğraştırdığı söylenemez ve Windows'dan daha güvenli. Pcbilgilisi'nin troll olduğunu düşünüyorum zaten. Vista gibi eski Windows sürümleri kullanmayınız, bir sürü virüs girer vb.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Windows Vista en iyi Windows yeni bilgisayara bile kurulmalı Windows 10 kadar gereksiz sürüm yok stabilliği olmayan suç vistada değil sizin kafanızda.
Hocam kaç gündür forumlarda Vista fanboyluğu yapıyorsun. Vista günümüz için aşırı eskimiş bir işletim sistemi, kullanılmamalı normal şartlarda Windows 7 bile kullanılmamalı ama Vista yerine 7 kullan daha iyi cidden hatta Tiny Core GNU/Linux kullan daha bile mantıklı.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Hiç te en iyi Windows değil. En iyi Windows 10 dur. Vista kullanmak saçmalık. Nostalji istiyorsanız Xp kurabilirsiniz. Ama Vista kurulmaz.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Değil bana göre biz fakiriz zaten çok bile.
GNU/Linux dağıtımı kur o zaman? Tam fakir işi o mantıkla bedava ve neredeyse patates de bile çalışıyor bazı dağıtımlar :D?

Windows Vista ile dalga geçmeyin yeter.
günümüz için kötü bir işletim sistemi hatta ilk çıktığında bile kötüydü bunu daha kaç kere daha dememiz lazım.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Düşük sisteme gelince fakir onun için Windows 10 8.1 zengin işi 7 vista Xp fakir işi.

Vista sevmeyen fanboyu var haberimizde varmı?

Xp driver kurmak zor 7 de yavaş.
Düşük sistem için linux var. Zaten o sistemde oyun oynamayağı için linux en iyisi. Driver derdi yok. Lisans derdi yok. Gereksiz onlarca uygulama yok. Vista eski. Günlük kullanım için rezalet.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Hocam ama sürücü nasıl Linux da.
Çoğunlukla sürücü kurmanız gerekmez, kernele entegre edilmişlerdir ama eğer gerekirse içerisindeki sürücüler uygulamasından yüklenir, eğer o şekilde yüklenmeyen bir donanıma(mesela bazı nvidia kartlar) sahipseniz el ile kurmanız gerekir ancak kurması kolaydır zaten onları da.