Windows 8.1 Guncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar
Bugün windows 8 yüklü olan bilgisayarımdan mağazaya girdim ve baktım mi W8.1 guncellemesi var ve takip ettiğimde de çıkmıştı zaten ama cekiniyordum nasıldır nasil olur diye
Kullanan varsa bana aciklaya bilir mi
Windows8 e göre artıları eksileri nler hata veriyor mu driver uyumlu mu

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende biraz önce baktım mağazaya. 3.62 gb lık download yapmam gerekiyor. Şuanda indiriyor. Başlat menüsü falan geldi diyorlardı. Bakalım güzel mi değil mi

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
İndirip kurunca haber eder misin kardeş nasıl olmuş sana zahmet olmazsa

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabi ne demek. Ama biraz zaman alabilir indirmem :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
8 e göre daha fazla kişiselleştirilebiliyor , herşey geliştirilmiş Performans bazı yerlerde artmış 1-2 yerde Bug lar fixlenmesi gereken yerler var

Magaza bazen tekliyor , açıkken bilgisayarı kasabiliyor . Buda bir güncellemeyle giderilir ama sorun hala var

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar
Bugün windows 8 yüklü olan bilgisayarımdan mağazaya girdim ve baktım mi W8.1 guncellemesi var ve takip ettiğimde de çıkmıştı zaten ama cekiniyordum nasıldır nasil olur diye
Kullanan varsa bana aciklaya bilir mi
Windows8 e göre artıları eksileri nler hata veriyor mu driver uyumlu mu
w8 den memnunsanız w8.1 den daha çok memnun olursunuz...zaten indirme işleminden sonra herşeyiniz olduğu gibi kalıyor..artı birşey yapmanız gerekmiyor..sadece güvenlik yazılımında sıkıntınız olur galiba..ben kendi defenderini kullanıyorum bana yetecek kadar koruyor..indirirken yedek almanızı istiyor..galiba w8 dönebilirsiniz..amma döneceğinizi zannetmiyorum..iş.sistemi neredeyse görsel şölen şovu..
amma nihayi karar sizin tabii...söylemlere bir yere kadar itibar edin..çünkü yazanın makine bileşenlerini bilmiyorsunuz..benim makine ddr2 mesela..kolay gelsin...
ed;indirip hazır hale gelmesi 3 saatten fazla sürdü bende...

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ssd li laptop ta formatı 10 dk da atmıştım 8.1 yarım saatte kuruldu, performansı daha kötü gibi geldi, muhtemelen farklı alanlarda geliştirmeye gitmişler..

haydarsahin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam siz güncelleme ile kurduğunuzdan öyle gelmiştir. Ayrıca ben normal HDD ile tamı tamına 8.47 dakikada kurdum ssd şaşırttı beni. SSD ile Windows 8'i 5 dk da kuran arkadaşım var.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 8.1 yüklendi. Aman aman bir fark göremedim. Benim için olsada olur olmasa da olur gibi bir şeymiş. Bu arada kısa sürede yüklendi 10 dk falan sürdü

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
tzy4w.png

Başlat zımbırtısını beğendim 8.1'i kullanınca. :) Performans arttırılmış, Facebook uygulamasını beğendim. Tek sorun ile karşılaştım Uygulamayı kapatmama rağmen hayla Ram'de çalıştırıyor ileride düzeltilebilir bu sorun. :)