Windows 7'den Windows 8'e

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Arkadaşlar bilgisayarım çok iyi değil şuan windows7, windows8 yaparsam ne olur?

SİSTEM

Ekran Kartı : İntel(R) HD Graphics
İşlemci : İntel(R) Pentium(R) CPU P6200 2.13 GHz
RAM : 4GB
windows 7 desteğini itirmiş durumda zaten o aradan sonra kasmaya başladı virus kolay bulaşa biliyor eğer microsoftun desteklediği bir windows 7 sürümü varsa onu kur yoksa windows 8 geçe bilirsin kasmaz ama Microsoftun windows 7 desteklediği zamanlarda aldığın performans 8 - de biraz düşecek bilgisayarı açtığında arka plan da en az ram yiyen 500 mb windows 7 böyle düşün

Sezai Yalnız

Öğrenci
windows 7 desteğini itirmiş durumda zaten o aradan sonra kasmaya başladı virus kolay bulaşa biliyor eğer microsoftun desteklediği bir windows 7 sürümü varsa onu kur yoksa windows 8 geçe bilirsin kasmas ama Microsoftun windows 7 desteklediği zamanlarda aldığın performans 8 - de biraz düşecek bilgisayarı açtığında arka plan da en az ram yiyen 500 mb windows 7 böyle düşün
Windows 8.1 7'den performanslı çalışıyor.

ThorJ

Profesör
Yalnız şunu da belirtmek isterim, Windows 7 için artık teknik destek sağlanmıyor. Bu durumda bazı programlar desteklenmez ve güncellemeler sağlanmaz. Bu durumda sistem bazı güvenlik açıklarına maruz kalır.

Fakehero

Profesör
cd/dvd romu çıkartıp yerine ssd takılıyor..

yerinde olsam bu sistemde windows 7 de kalırdım.
win 10 hdd için ağır, yüksek ram kullanıyor 4 gb yetmeyebilir oyunlarda..

edit: oyun oynamıyorum, görüntü olsun diyorsan yükle ama yavaş çalışacaktır sisteminde.. örnek: chrome a tıklayınca bekletecek seni biraz.. bir de hdd kullanıyorsun..
Sadece cd/dvd rom bölümüne takılmıyor mevcut hdd'yi çıkarıp oraya sata ssd takabilir.

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
Cd Yerinde ssd takın stabil çalışır Ama Ben HDD ile kullanıyorum sistem senden kötü ama çok kasma yok 12 sn de açılıyor:D

SDN Son Haberler

Son mesajlar