Windows 7 ye geçmek

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Osman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İnternette Windows 7 ve Windows 10 karşılaştırmaları izledim 1 2 fps fark ediyor ama o adamlar da 8gb ram falan var benim 4gb ram var 2gb Windows yiyor performans arttırmak amaçlı Windows 7 ye geçeceğim güvenlik konusuna gelirsek ben bilinçli bir kullanıcıyım oynadığım 1 2 oyun var web de gezerken reklam engelleyici kullansam virüs falan yer miyim bunların dışında önerdiğiniz ücretsiz antivirüs programları var mı
Defender nekadar iyi de olmasa okadar da kotu degil! Free antivirus programlari kendileri virustur zaten o yuzden onermem free (bedava) antivirus kulanmak! Windows 7'ye dusmekten se bence Windows 10 alt surumlerini kur yani bu home olabilir enterprise olabilir!

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
confickr belası sana ssleniyorum. 1 yıl windows 7 kullanmış biri olarak w7 ye her şeyin yüklendigini söyleyeblirim hiç bir antivirüs kullanmadımve hiç bir şey olmadı sürekli cracklı şeyler indirmeme rağmen

umut çelik sana gelelim bence de msaj kasmak için yazıyosun bir konuda biri sana yanlış oldugunu sölediginde cvap yazıp "oh bdava msj kasma taktigi" deip durdugunu hatırlıyorum.
Göster konuyu. Ben mesaj kasacağım kadar kasmışım kardeşş sıra sende.
Sen önce bir yazı yazmayı öğren de sonra laf atmayı da öğretiriz :cool:

Reaksiyon puanı
220
Göster konuyu. Ben mesaj kasacağım kadar kasmışım kardeşş sıra sende.
Sen önce bir yazı yazmayı öğren de sonra laf atmayı da öğretiriz :cool:
hatırlarsın üyenin biri sanırsam konu karne hediyesi için ne istemeliyim gibi bir başlıgı vrdi. ailesi ona takdir alırsa istedigni alırız gibi bişe demiş. sende daha yeni laptop aldırdın. gibi bişe demiştin. ( tam hatırlamıyorum ) sana bişe senle tartışıncada "oh bedava msj kasma taktigi" diyodun.
( degersiz bir kişi için msj yazacagım zaman düzgün olmasına dkkat etmem. )
Şimdiye kadar rütbe almak içn msj kasmış olabilirsin ama bu msjlarının boş oldugunu degiştirmz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
hatırlarsın üyenin biri sanırsam konu karne hediyesi için ne istemeliyim gibi bir başlıgı vrdi. ailesi ona takdir alırsa istedigni alırız gibi bişe demiş. sende daha yeni laptop aldırdın. gibi bişe demiştin. ( tam hatırlamıyorum ) sana bişe senle tartışıncada "oh bedava msj kasma taktigi" diyodun.
( degersiz bir kişi için msj yazacagım zaman düzgün olmasına dkkat etmem. )
Şimdiye kadar rütbe almak içn msj kasmış olabilirsin ama bu msjlarının boş oldugunu degiştirmz.
Vay bee. Çok sevindim forumda çok takipçim varmış.:p
Türkçe yazı yazmaya başlayınca bir daha konuşalım. Böyle bir şey anlamıyorum okuduğumdan.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
yıl olmuş
Ekran görüntüsü 2020-12-08 154807.png
7 kurulmaz desteği bitti hackerların oyun alanı olur pcin...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Linux Mint daha iyi bios güncellemesi Linux Mint'i uçurdu...