Windows 7 Ultimate mi Professional mi Home Premium mu alayım?

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
pc 8 çekirdek 8gb ram 2gb zotac geforce gtx660 ti amp msi 970a anakart v.s böyle bir tam oyun sistemi hangisi uygun ?
Canavar gibi sistem yapmışsın hala onumu bunumu kurayım diye soruyorsun kur ultimate veya professional bak keyfine..

uyqunsuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdır ultimate kurucam ben :D teşekkür ederim k.bakma fazla konuşmuşum bende

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sağolasın en iyisi ultimate kurmak teşekkür ederim yorumun için

- - - Mesaj Güncellendi - - -

KARAR VERİLMİŞTİR ARKADAŞLAR YORUM ATAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER.... :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Windows 8 kullanıyorum oturmadi diye birsey yok gayet rahatim oyunda filmde hersey oturmus bence ama sen bilirsin

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Pro mu ucuz ultimate mi?

Daha doğrusu ne kadarlık bir fiyat farkları var

Benim önerim şuan için Windows 7'yi korsan kullanman.Windows 8'de oyunlarla ilgili ciddi sorunlar var.Windows 7 ile Windows 8 arasında oynananan oyunlarda ciddi performans farkı var.Yakın zamanda Windows 8.1 çıkıcak.Aynı Vista'yla Windows 7 arasındaki fark gibi 8 ile 8.1 arasında ciddi düzeltmeler olucak.Ben 8.1 i bekleyip onu satın almanı öneririm.

uyqunsuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim önerim şuan için Windows 7'yi korsan kullanman.Windows 8'de oyunlarla ilgili ciddi sorunlar var.Windows 7 ile Windows 8 arasında oynananan oyunlarda ciddi performans farkı var.Yakın zamanda Windows 8.1 çıkıcak.Aynı Vista'yla Windows 7 arasındaki fark gibi 8 ile 8.1 arasında ciddi düzeltmeler olucak.Ben 8.1 i bekleyip onu satın almanı öneririm.

Abi korsan alıcam pc nin içine edicek bir sürü hata mata vericek sonra

Reaksiyon puanı
2,146
Yaklaşık $100 ultimate daha pahalı, bence de şu anda para verme 8'e geçeceksen.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=345816]uyqunsuz[/MENTION] kardeşim Ne kurarsan kur kesinlikle 64 bit kur.
Ama Ultimate gerçekten kaliteli ve hızlıdır.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
oyun için home premium yeterli.
hem daha da iyi çünkü daha az servis olduğu için ram kulanımı vb daha az.
ancak iş hayatı vb için professional, ultimate gerekebilir.

uyqunsuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık $100 ultimate daha pahalı, bence de şu anda para verme 8'e geçeceksen.

Benim pc yi toplamam yazı bulur sanırsam windows8.1 26 haziranda mı ne çıkcakmış ben olmadı 26 hazirana kadar beklerim 8.1 i alırım daha da bir şey almam

blade01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar pro kursak 4gb ram 2 gb ekran kartı var herhangıbı skıntı yasatrmı bana ?

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 8 geçmeyi düşünüyorum diyosun ozaman win7 orijinal almaya ne gerek var. yükle win7 hom pro yu , vur beline crack la.

blade01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar aranızda wın7 ultımate kurulumunu ındırebılecegım bır sıte varmı ??

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ultimate cok ram ve güvenlik gerektiren bir sürüm sende oyun vb seyleri yapacagından ultimate gerek yok yerinde olsam home basic kullanırım farkları sadece güvenlik başka bişey değil görüntüsü falan hepsi aynı sadece ultimate de arka planda calısan bir sürü exe ler var home premium kur bak keyfine :)

veya tam emin değilsen önce starter sonra premium sonra professional kur en son ultimate de kur ondan sonra kararını ver hangi işletim sistemini kuracagın diye emin ol ki BASİC kullanacaksın....

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Fazla söze gerek yok Windows 7 Professional kur hiç düşünme. Diğer bir konu orijinal almanın sana hiç bir getirisi olmayacak orjinaline vereceğin parayı ekran kartının üzerine ekleyip alacağından daha yüksek bir kart alman sana çok faydalı olacaktır.

start53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Home Premium Hocam Ultimate Ram Sıkıntısı Beni Öldürdü Bitirdi Home Premium Kurdum 1 Ay Oldu Çok Memnunum 17 Tane Oyunum Var Sıkıntısız Bir Şekilde Açtı Ve Hiçbir Kasma Vesaire Oluşmadı Bİde Bunu Ultimatede Denedim Bilgisayar Ölüyordu Teşekkürler Microsoft İlk Başarısını ELde Etmiş :)

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Kesinlikle Home Premium Hocam Ultimate Ram Sıkıntısı Beni Öldürdü Bitirdi Home Premium Kurdum 1 Ay Oldu Çok Memnunum 17 Tane Oyunum Var Sıkıntısız Bir Şekilde Açtı Ve Hiçbir Kasma Vesaire Oluşmadı Bİde Bunu Ultimatede Denedim Bilgisayar Ölüyordu Teşekkürler Microsoft İlk Başarısını ELde Etmiş :)
Adam sırf bu yorumu atmak için üye olmuş 2013'ün konusu :ASD:AD:AS:D

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
progessıonal uyumsuz, ultimate gereksiz, home premium xandır...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yillardir sorunsuz ultimate kullandim ve hala kullanmaya devam ediyorum. Ram sorununun ultimate'a özel bir sey oldugunu sanmiyorum. Ya donanim ile alakali ya da kurdugunuz sistem ile alakali bir sorun vardir. Korsan yüklediyseniz büyük ihtimal dosyalar sorunludur.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Orijinal ultimate sistemden win 10 proya geçeceğimi sanmıyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
7 öldü destek bitti yakında hiçbir pc donanımı onu desteklemicek oyunlarda onda çalışmıcak dx12 olmadığı için çöp olucak.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
O dedigin anca yüksek ayarlarda oynamak istersen mecburi olur. Güncel oyunlar bile DX10 destekliyorken suan itibariyle sadece DX12 olmasi sacma.