Windows 7 Ultimate .exe açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6
İyi akşamlar . Size bir sorum olacak. Benim win7 bir masaüstü bilgisayarım var. Ben bazı .exe uzantılı dosyaları açmaya çalışırken uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0150004 hatası alıyorum. Microsoft un sitesindeki yönergeleri uyguladım ama sonuç değişmedi. Sonucun dosyada olmadığından eminim çünkü 3-4 farklı siteden dosyaları indirdim yönetici olarak çalıştırmayı da denesem de sonuç değişmedi simdiden yardımlariniz icin tesekkurler.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
İyi akşamlar . Size bir sorum olacak. Benim win7 bir masaüstü bilgisayarım var. Ben bazı .exe uzantılı dosyaları açmaya çalışırken uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0150004 hatası alıyorum. Microsoft un sitesindeki yönergeleri uyguladım ama sonuç değişmedi. Sonucun dosyada olmadığından eminim çünkü 3-4 farklı siteden dosyaları indirdim yönetici olarak çalıştırmayı da denesem de sonuç değişmedi simdiden yardımlariniz icin tesekkurler.
Malwarebytes ile tarama yapmanızı öneririm.

Reaksiyon puanı
6
maalesef tarama yapmama rağmen sonuç aynı başka ne yapabilirim fikri olan var mı

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam kaza ile Linux kurmuş olmayasınız :tearsofjoy::tearsofjoy:
Format at düzelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef tarama yapmama rağmen sonuç aynı başka ne yapabilirim fikri olan var mı
Buldum hatanın sebebi Windows hatalı kurulmuş olabilir
1- Windows Kurulurken güç kesilmiş olabilir
2-İSO hatalı olabilir(32 bit : https://lnkload.com/2paI6 64 bit : https://lnkload.com/2paI9) bu iso dosyalarını indirin
3-Format Usb hazırlarken RUFUS programını kullanmayın İso2Disc programını kullanın (ISO2Disc) İso2Disc programını bende kullanıyorum merak etmeyin
bunları yapıp Format atarsan %99.9 çözülür bu arada size verdiğim linklerden indirin dosyaları umarım çözülür

Son düzenleme: