Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

skalfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler emeğinize sağlık.
eski cd keylerimi kullanabilirim şidi değilmi?

Reaksiyon puanı
2,146
Hiç denemedim, kullanabilmeniz lazım :) laptop falansa arkasında yazmıyor mu windows anahtarı?

skalfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maalesef masaüstü kullanıyorum kasadada yazmıyor inşallah kullanabilirim tekrar teşekkürler

k3njİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 gb ram takılı olan pc'de 2 gb kullanılabilir miktar diye bir sorunla karsılastım yardımcı olabilirmisiniz ?
smile1.gif

anakart: asus P7P55D LE
ekran kartı: ati HD 5870 1gb
işlemci: intel i5 750 2,67ghz-2,67ghz
ram: A-DATA 2 gb DDR3 1333 mhz (2 adet)
işletim sistemi : win 7 ultimate x64

923Ekran_Al_nt_s_.jpg

648Ekran_Al_nt_s_.jpg

skalfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum hp P2035n modelli yazıcıyı win 7 32 bit sp1 sistemime kuramıyor olmam hp nin resmi sitesinden indiriyorum driveri fakat kurulum başlayacakken 'installation was not successful' uyarısı çıkıyor ve driveri otomatik tanı seceneğinde ise normal tanıyor fakat sınama sayfası bas diyorum bir sürü kağıt çıkarıyor.bu yazıcıya ağ üzerinden bağlıyım

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaşlar benim sorunum hp P2035n modelli yazıcıyı win 7 32 bit sp1 sistemime kuramıyor olmam hp nin resmi sitesinden indiriyorum driveri fakat kurulum başlayacakken 'installation was not successful' uyarısı çıkıyor ve driveri otomatik tanı seceneğinde ise normal tanıyor fakat sınama sayfası bas diyorum bir sürü kağıt çıkarıyor.bu yazıcıya ağ üzerinden bağlıyım
Ağ yazıcısı seçeneğinden deneyin ve kurarken yazıcının kurulu olduğu pc açık olsun.

Selinti Gazer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Çok yerinde bi başlık olmuş öncelikle belirtmek istedim.

Sorunuma gelince bilgisayarım taşınabilir pc ve fan sıkıntısı var garanti ye 3 defa gitti ve çözüldü diye 3 defa hiçbirşey yapmadan gönderdiler ( Sorun hala devam etmesine rağmen)

Facebookta flash oyun oynayamıyorum aşırı gürültülü fan veriyor ve 15 dkda kapatıyor kendini biosu güncelledim olmadı fan temizledim oda olmadı

Acer kullanıyorum konu hakkında bilgisi olan var mı ?

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
oyunlar yada programlar arkada çalışıyor ama ekranda çıkmıyorsa,sistem-gelişmiş sistem ayarları-gelişmiş-performans-ayarlar-veri yürütme engellemesi-win porgramları ve hizmetleri için dep'yi aç-ekle-buradan açılmayan şeyleri seçip uygula tamam diyin herşey açılır sorunsuz,ben cccam için programları böyle açıyorum normalde açılmıyorlar

CengizhanAytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum oncelıkle hayırlı gunler arkadaslar benım bır problemım var isletım sıstemım wındows 7 home premium.. ve ben klasore yadamasaustune resım attıgım zaman attıklarım kayboluyor ve bu benı delı edıyor bunun kaynagı ne olabılır bılen varsa yardımcı olabılırse cok sevınırım..​

halidfirat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yeni oldu ama nedenini tabiki bilmiyorum, taskbarda klasör simgesine kisayol eklenmiyor, eklenmedigi gibi girmis oldugum sik kullanilanlar da görünmüyor bu sorunu yasayan oldumu acaba ?

Fraq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekrntsp.jpg

Win7 Ultimatex64 bu hatayı aldım. Aynı yüklemeyi 32 bitte yapıyordum 64bitte yükleme yapamadım böyle bir hata aldım araştırdım ama bişeyler bulamadım yardım edebilecek biri varsa sevinirim..

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum oncelıkle hayırlı gunler arkadaslar benım bır problemım var isletım sıstemım wındows 7 home premium.. ve ben klasore yadamasaustune resım attıgım zaman attıklarım kayboluyor ve bu benı delı edıyor bunun kaynagı ne olabılır bılen varsa yardımcı olabılırse cok sevınırım..​

kardeşim nerden attığınmı söylememişin ama benim bi tahminim var attğın dosyalar gizlidir ve sisteminde gizli dosyaları göstermiyordur şunu bi dene olmassa ayrıntılı şekilde anlatırsın
denetim masası-klasör secenkleri-göürünüm-gizli dosyaları göster (tikle)

---------- Post added at 02:05 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

ekrntsp.jpg

Win7 Ultimatex64 bu hatayı aldım. Aynı yüklemeyi 32 bitte yapıyordum 64bitte yükleme yapamadım böyle bir hata aldım araştırdım ama bişeyler bulamadım yardım edebilecek biri varsa sevinirim..

kardeşim 32bit e yüklediğin aynı programımı yüklüyorsun çalışmaz tabi 32bit için ayrı yazılırlar 64 bit için ayrı , ne yüklemey çalılşıyorsan 64bit sürümünü bul yükle

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
kardeş windows 7 loader la halledebilirsin aktifleştirmeyi yoksa key serial vs bulaman...

Hakancelik53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar :

Windows 7 keyden bahsediyorsunuz galiba..

2RCDP - VDMQ2 - BT8J3 - WKGTT - WVP92 -

Fraq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim 32bit e yüklediğin aynı programımı yüklüyorsun çalışmaz tabi 32bit için ayrı yazılırlar 64 bit için ayrı , ne yüklemey çalılşıyorsan 64bit sürümünü bul yükle

iyi hoş demişsin de oyunun da 32bit 64biti mi var varsa ben hatalıyım.. ayrıca 32bitte çalışsan programları 64 bit çalıştırabiliyor (istisnalar olabilir)

BaReTTa34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhaba arkadaslar Ben Bilgisayarımdaki Klasörü Açıyorum Klasör başlat çizgisinde açık görünüyor fakat klasörü kullanamıyorum kullanamıyorum derken mausla klasöre tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor fotoda koyayım bakin istersenz yardımcı olursanız sevinirim.

fadsfaf.png

HilalJA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler... ben yeni win7 format attım bilgisayara. ve gif resim oynatmak istiyorum ama olmuyor ie ye yönlendiriyor. henüz pek bir programda yok bilgisayarda ama burda birileri tavsiye ettiği için picasayı yükledim. ondada açmıyor önce geçersiz diyodu ayarlarında gif kısmınıda açtım ama şimdide açıyor oynatmıyuor resmi. bunun bir nedeni olabilir mi yada başka bir program önerebilir misiniz? neden böyle bir şey yapmışlar anlamak çok zor gerçekten.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Selam Arkadaşlar. Pc konusunda pek bilgili olmamakla birlikte sorunum ve bilgiler kesin ve net.

Hp G62 -b37ET model laptop kullanıyorum. İlk aldığımda windows 7 home premium 32 bit işletim sistemi vardı. bir kaç gün önce formatladım ve windows 7 ultimate 64 bit yükledim.
formattan sonra driverleri yükledim hepsi çalıştı fakat ekran kartı çalışmadı. sonra 32 bit oldugunu hatırladım ve hp nin sitesinden kendi ekran kartımı bulup ( ati mobility 5470 ) 64 bitlik driveri yükledim ancak yine bi değişiklik yok. programı indirip kurmada sorun yaşamıyorum ama aygıt yöneticisinden baktıgımda yüklenmemiş oldugu görülüyor. oradan elle yüklemeyi denediğimde ise son safhada program bu sürümü desteklememektedir uyarısı alıyorum. ve yükleyemiyorum.

Derdimi anlatabilmişimdir umarım. cevaplarınız için teşekkürler. Not: aynı sorunu home premium 64 bit i yükediğimde de yaşadım.

yusuf06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler bundan 2 ay notebook aldım.hiç bir sorun yoktu gayet memnundum bilgisayardan.taki Windows gezgini çalışmayı durdurdu :mad: uyarsını görene kadar.mesela c ve d ye girmek istediğimde yada masa üstündeki bir klasörü açmak istediğimde bu uyarıyı alıyorum.deli oldum yardımcı olurmusunuz ? :rolleyes:

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kendi problemimi hallettim. İlginiz için Tesekkürler. üyeciğiz ne de olsa

Reaksiyon puanı
2,146
Kendi problemimi hallettim. İlginiz için Tesekkürler. üyeciğiz ne de olsa

Yardım ederken kimsenin mesaj sayısına baktığını sanmıyorum. Bilen yokmuş ya da bilen biri görmemiş ki cevap gelmemiş. Triplere gerek yok. Ben de bi çok kez kendi sorduğum soruya kendim cevap verdim hiç böyle hareketlere girmedim.

Nasıl hallettiğinizi söylerseniz belki başka biri faydalanır.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bende diyorum senin gibi aktif biri ne zaman cevap verecekti..

ben konunun yazdıktan sonraki izlenme sayısına da baktıgım için sitem ettim. herneyse.. bu hareketimi de üyecik sıfatına addediyorum..

Vista ve 7 için ortak olarak kullanılan bir driver buldum ve onunla denedim oldu.

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bluetooth çalışmıyor. gönderme ve alma yapamıyorum. Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu Hata Kod: 43 uyarısını veriyor. googleda ve forumlarda çözüm önerileri var uyguladım hepsini ama sonuç yok. yardım edecek birileri varsa çok memnun olurum.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bluetooth çalışmıyor. gönderme ve alma yapamıyorum. Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu Hata Kod: 43 uyarısını veriyor. googleda ve forumlarda çözüm önerileri var uyguladım hepsini ama sonuç yok. yardım edecek birileri varsa çok memnun olurum.

Ne gibi çözümler denediğini söylersen görenler daha net yardımcı olabilir, ne denedi nereden bileyim deyip üşenerek geçenler olabilir.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bluetooth driver'ın varsa bilgisayardan onu kaldırıp tekrar kurabilirsin.Bilgisayarının modeline göre sürücüyü bulabilirsin.

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Windows 7 Ultimate x86 DVD si ile format attım. Bana hiç dil ile ilgili bir şey sormadı. Direk disk part bölümüne geçiyor, anlamadım :( Artık ingilizce yükledim ama internet olmadığı için TR ye çeviremedim. Başka bir yolu daha var mıdır ?

Ya da bana önerdiğiniz Windows 7 Ultimate x86 TR torrent linki var mıdır ? ÖM den yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)