Windows 7 RC Türkçe Sürümü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar, Ben 4 Mayıstan beri Win7 RC sürümünü Orjinal türkçe olarak kullanıyorum. Nerden bulduğumu merak ediyorsunuzdur. Şirketimizin IT sorumlusu Microsoft TechNet üzerinden download etti.
Merak ettiğim konu ise madem özel üyelere bu orj.TR verisyonunu indirmeye izin veriyolar da genel kullanıma neden açmıyolar bunu anlamış eğilim doğrusu :S

Windows 7 Türkiye Teması : İNDİR

rslogo.gif

PART 1

Devamı gelecek...

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
parayı veren düdüğü çalar demişler. madem elinde böyle bir version var neden upload edip bizimle paylaşmıyorsun ?

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar 1 megabit sınırlı var biliyorum upload ücrete tâbi değil ama 2,66 gb da upload etmek ölüm be :) 11 ila 12 part eder of ki offf...

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wave 1 gurububdaki diller bence 1 kaç hafta sonra gelicek gibi bence herzamanki gibi ilk once wave 0 hyper ın dediği gibi para peşin rc meşin :) + tabii bizde iso düşerücek pek alt yapı olmadığı içinde doğal..

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
resim de dikkatimi çeken şey değerlendirme kopyası yazmıyor. kaldırılabilir o ayrı mesele de acaba farklılık mı var diye aklımdan geçmedi değil.

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
DVD nin iso sunu oluşturdum şuan 200 erlik partlar oluşuyor bekleyin to be continued :D

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
resim de dikkatimi çeken şey değerlendirme kopyası yazmıyor. kaldırılabilir o ayrı mesele de acaba farklılık mı var diye aklımdan geçmedi değil.

Evet masa üstünde sağ alt köşedede değerlendirme kopyası yazıyor. "Kaldırılabilir o ayrı mesele" derken ne demek istedin tam olarak anlayamadım?

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bu benim winver

winverm.png
ekranalntsz.jpg

buda senin ki

ikisinin arasında dikkat ederseniz değerlendirme kopyası sona erme tarihi yazan yerlerde farklılıklar var. benimkinde o yazı olmasına ragmen seninkinde yok. eğer sen kendin kaldırmadıysan ve direk yükledikten sonra o şekilde çıktıysa hiç bir işlem yapmadan farklılık var demektir. ha birde şöyle bir ihtimal var key girip lisansı aktif etmemişte olabilirsin şuan

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
orjinalindede bazı yerler ingilizce yani % yüzlük bi türkçeleştirme olmamış. Yardım bölümü ingilzice

@HypeRcoDe win7 yi kurdum sonra msdn den kendi aldığım keyi windows ortamında girip etkinleştirdim. He bu arada bu keyle önceki sürüm olan 7057 sürümünüde kurup etkinleştirmiştim. Dediğim gibi ektra bişey yapmadım. Siz nasıl kurduysanız bende öyle kurdum. Keramet belkide TechNet'in iso sundadır :)

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orjinalindede bazı yerler ingilizce yani % yüzlük bi türkçeleştirme olmamış. Yardım bölümü ingilzice

@HypeRcoDe win7 yi kurdum sonra msdn den kendi aldığım keyi windows ortamında girip etkinleştirdim. He bu arada bu keyle önceki sürüm olan 7057 sürümünüde kurup etkinleştirmiştim. Dediğim gibi ektra bişey yapmadım. Siz nasıl kurduysanız bende öyle kurdum. Keramet belkide TechNet'in iso sundadır :)

buda sızıdırılan paketin rc nin beta dil paketi olmadığını kanıtlar bazı arkdaşlar ısrarla paketin başka olcağını idda ediyoduda yani sızdırılan dil paketide bi nevi puplic :) cevap için teşşekürler.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
buda sızıdırılan paketin rc nin beta dil paketi olmadığını kanıtlar bazı arkdaşlar ısrarla paketin başka olcağını idda ediyoduda yani sızdırılan dil paketide bi nevi puplic :) cevap için teşşekürler.

Full sürüm çıktığı zaman görecez artık..:)

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7

Arkadaşlar şuan upload etmeye çalışıyorum fakat 28 kb/s diyo yaaa bir part için tahmini bitiş süresi olarak saat yazıyor. 12 part var 24 saat açık bırakamam ben bu makinayı yazık elektrik parasına. Başak bi çözüm aklına gelen varmı arkadaşlar sizlerle paylaşmak istiyorum fakat bu rapid adamı deli eder.

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bundaki mantık bence rtmnin ayak sesleri tr tamamlancak dildeki saçmalıklar buglar varsa düzeltilecek rtm ye eklencek rc - rtm arasında hiç bi şekilsel değişiklik olmıyacağından bence rtm ye az bi süre kaldı benden soylemesi...mayıs sonu veya haziran başında imzalanmasını bekliyorum ben 2010 mon hikaye temmuz ağustosta satış....technett veya msdn den...1 temmuz free upradgeler deniyoo çünkü..

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Arkadaşlar şuan upload etmeye çalışıyorum fakat 28 kb/s diyo yaaa bir part için tahmini bitiş süresi olarak saat yazıyor. 12 part var 24 saat açık bırakamam ben bu makinayı yazık elektrik parasına. Başak bi çözüm aklına gelen varmı arkadaşlar sizlerle paylaşmak istiyorum fakat bu rapid adamı deli eder.

vay arkadas ben 1-2mb ile upload ediyorum garibim 28kb diyor ya memleket nere :D

hakikaten türkiye diye tema varmı sen mi yükledin? :s setup.exenin ayrintilarini ss alip gönderirmisin?

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadasım cafe veya başaka yerden upload etmen daha mantıklı boyle ömrün geçer:) pre rapid hesabınada yoksa sorun yaratıyo yada ünlü bi turk torren sitesinden rica et 1 saate filan upload et anında yayılır zaten:) ülkelerin isolara ozel global ozellikler ekleniyoo ama kandırmacayla reg ayarıyla filan bizde açabiliriz türkiye temalarını..

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
vay arkadas ben 1-2mb ile upload ediyorum garibim 28kb diyor ya memleket nere :D
premium hesabın mı var yoksa bağlantı hızından dolayımı öyle hızlı upload ediyosun?
Madem öyle vereyim o zaman sana partları sen upload ediver hayrına :D

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
premium hesabımda var bağlantı da akademik internet olduğu için sana ftp vereyim oraya upload et ?

08mahir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dvd writeri ve usb belleği olmayan biri olarak bu indirilen windows 7 dosyasını nasıl açıp kurarım...

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar dvd writeri ve usb belleği olmayan biri olarak bu indirilen windows 7 dosyasını nasıl açıp kurarım...

kurulu olarak windows 7 yoksa denemedim ama ultra iso tarzı programlarla isoyu sanal dvd sürücüye mount ederek kulurum yapilabilir sanırım. upgrade yapiliyor ama kurulumda emin değilim denemek lazım.

@megatron

özel mesajlarını kontrol edersen gerekli bilgileri gönderdim oraya.
sen .iso yu direk verdiğim ftpye upload et sonrasını bana bırak :)

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
hakikaten türkiye diye tema varmı sen mi yükledin? :s setup.exenin ayrintilarini ss alip gönderirmisin?

arkadasım cafe veya başaka yerden upload etmen daha mantıklı boyle ömrün geçer:) pre rapid hesabınada yoksa sorun yaratıyo yada ünlü bi turk torren sitesinden rica et 1 saate filan upload et anında yayılır zaten:) ülkelerin isolara ozel global ozellikler ekleniyoo ama kandırmacayla reg ayarıyla filan bizde açabiliriz türkiye temalarını..
Arkadaşlar sizlere inanamıyorum doğrusu. Gerçekten halan bunların birer palavra olduğunu düşünüyosanız size hakkatende gülüyorum. Hem neden böyle bi yalan söyleme ihtiyacı duyayım onuda anlayabilmiş değilim. Ben burda kimseyi inandırmak yada bişeyleri ispat etmek zorunda değilim. İnanan inanır, inanmayanda kendi bilir.

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok asla oyle bişeyy ima etmedik sen yanlış anlamışsın senin kesin orj. iso ben sadece turkiye temasının regle açılabiliyoo isteyen açsın manasında soyledim zaten yalan atan adam belli olur megatron oyle bi halin baştan beri yoktu aşkolsun yalnış anlamışsın:)

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sana yalan söylüyorsun palavracısın demedim estagfirullah sadece türkiye diye tema olması yönünde haberler duymustum fakan ikiside 7100 buildi olmasına ragmen bu kadar farklılık olması beni microsofta karşı sinir küpü haline getirdi :)

bu arada premium hesabın yoksa boşuna upload etme rapid e 10tane download dan sonra patlıyor linkler. verdiğim ftpye upload et ben oradan güzelce bütün download sitelerine çekerim

kerimcem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
türkiye yani ülke temaları orj ülke isolarda açık hale getirlmiştir ing tabanlı kullandığımız isolar olduğu için turkiye teması açık değil ama açılabilir açmak isteyen netten bulabilir bilgileri reg kaydı filan vardı...

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sana yalan söylüyorsun palavracısın demedim estagfirullah sadece türkiye diye tema olması yönünde haberler duymustum fakan ikiside 7100 buildi olmasına ragmen bu kadar farklılık olması beni microsofta karşı sinir küpü haline getirdi :)

bu arada premium hesabın yoksa boşuna upload etme rapid e 10tane download dan sonra patlıyor linkler. verdiğim ftpye upload et ben oradan güzelce bütün download sitelerine çekerim
Eğerki SDN deki microsoft türkiyenin resmi sunumunu gördüyseniz türkiye temasına şarşırmamanız gerekirdi ;)
Bu arada verdiğin ftp adresi açılmıyor bir türlü :S

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tarayıcıdan giremezsin ftp programı ile baglanman gerekiyor internetin gitse de uploadda kesinti olmaması için de sağlıklı bir yöntem. pm ni kontrol edersen gönderdim link.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...