Windows 7 kayboldu

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar;
Asus eee pc 1015 kullaniyorum hd hi 4 parcaya boldum bos kaldikca windows yukleyip duruyorum :) tabi orjinal win 7 herzaman duruyor yerinde. gecenlerde win 8 yukledim bir problem cikti vazgectim kullanmaktan HD nin baska bir kismina yine win 7 yukledim(karisasin ismi z olsun) win 8 olan kismina format attim. acilista vin 8 secenegi cikiyordu yine EasyBCD ile win 8 sildim kayd et dedim pc kandi acildi yine kapandi acildi ama ikinci win 7(z) de gitti birdaha acilmadi saedece orjinal win 7 acildi . WIN 7 usbi yaptim acilmayan windowsu(z) onarmaya calistam olmadi kabul etmedi tekrar win 7 kurmak istedim ama onu da kabul etmedi (ntfs olarak bicimlendirilemes gibi bir sey dedi)
sonuc olarak o kisimda(z) bir kac dasya gorunuyor galiba onlar da windowsa ait klasorlar. HD nin o kismi dolu gorunuyor ama ben hicbir dosyami klasorumu bulamiyorum windowstan umudu kesttim dosyalarimi nasil kurtarabilirim?

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
klasaorlar hic yok yani lazim olan klasorler hic yok birkac klasor var(boot eg_b recovery gibi) ama bana lazim olan yok

Reaksiyon puanı
2,146
içine giremiyorsan cdden çalışan bir linux ile bak diyecektim ama klasörler hiç yoksa silinmiştir heralde(gizli dosya görünümünü açmışsındır varsayıyorum) dosya kurtarma programlarına bakman gerekir

savliusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
linux boot cd ile bi dene kardeş olmadı ümidi kes

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar benim pc nobook cd surucusu yok usp ye yuklemem gerekiyor linux u onu da beceremedim:) nasil yaparim onu ?

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaptim baktim ayni dosyalar gorunuyor bana lazim olan hicbirsey yok