Windows 7 ISO

Bu konuyu okuyanlar

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba, benim Windows 7 İso dosyasına ihtiyacım var. Dili Türkçe olsun ve Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, 32 Bit, 64 Bit Bir arada olsun. Şimdiden teşekkürler

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Oraya girdiğimde ya Premium satın almamı istiyor ya da internet hızını 60 kb/s ye düşürerek 50 saat bekletiyor

Fight4Life

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ben "Internet Download Manager" programını kullanarak o site üzerinden indirme yapıyorum genellikle bu tarz programlar için. Şuana kadar bir sorun yaşamadım, internet hızında kısıtlamaya da rastlamadım.

Fight4Life

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Internet Download Manager programını kuracaksın bir yerden indirip. Kurduktan sonra internet tarayıcın (chrome, mozilla, opera vb.) Internet Download Manager uzantısı etkinleştirilsin mi? diye sorar. Bu seçeneğe evet dedikten sonra mesela uploaded.net den falan dosya indirirken otomatik bu program üzerinden indirmeye başlar. Bu program sanırım indirme hızı kısıtlamasını kaldırıyor ya da yok sayıyor diye biliyorum. Hep internetimin desteklediği maksimum hızda indirdim bu programla.

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
biraz bekleyin ben de deneyeceğim olduysa söyleyeceğim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 38197
Benim internet hızım AKK den önce 800 kb/s AKK den sonra 300 kb/s ama hiç hızda 300 kb/s görmedim ve indirme duraklatılamıyor. (Uptobox)
Uploaded te dosya çok büyük diyor

Ekli dosyayı görüntüle 38197
Benim internet hızım AKK den önce 800 kb/s AKK den sonra 300 kb/s ama hiç hızda 300 kb/s görmedim ve indirm

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Arkadaşlar forumda korsan yazılım vb. tarzı ürünlere destek yoktur o yüzden link vb. paylaşımlar yasaktır. Bu sebeple buradan kimse sana link paylaşarak yardım edemez. Sana sadece böyle bir yol olduğunu söyleyebiliriz, sen kendin araştırıp indireceksin ISO dosyasını. Forum kurallarını okumadıysanız okumanızı öneririm. Dikkatiniz için teşekkürler şimdiden.

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

Fight4Life

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Modem bağlantında sıkıntı olabilir. Kabloları falan kontrol etmeni öneririm. Eğer sorun devam ederse internet servisini ararsan yardımcı olurlar.

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Tamam

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sadece burada link paylaşımı veya site ismi vermek yasak bunu belirtiyorum. Bunun haricinde her türlü yardım serbest zaten. Nasıl kurulum yapılacağı vb. konular hakkında.

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
İnternetimi biraz kapatıcam sonra tekrar açacağım ve açtığımda haber vereceğim

Geri döndüm

Dili Türkçe olan ve Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, 32 Bit, 64 Bit Bir arada iso dosyasını Google'ye ne yazarsam o iso dosyasını bulabilirim.

Dili Türkçe olan ve Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, 32 Bit, 64 Bit Bir arada iso dosyasını Google'ye ne yazarsam o iso dosyasını bulabilirim

Dili Türkçe olan ve Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, 32 Bit, 64 Bit Bir arada iso dosyasını

Tamam ben bir link buldum yasak olduğu için paylaşamayacağım malesef

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ürün anahtarın varsa, Microsoft'un resmi web sitesinden indirebilirsin. En güvenilir yolu budur.
Ancak indirmede sorun yaşarsan, Windows 7 Ultimate SP1 işini görecektir.
Google'dan her bulduğun iso'yu hemen kullanma, öncesinde SHA1 değerlerini mutlaka kontrol et.
SDN forumlarında şu mesajda bir üye ilgili bilgileri (sha1 değerlerini) paylaşmış. Orjinal mi değil mi mesajdaki bilgilerle karşılaştırma yapabilirsin.
Yalnız şunu da belirteyim, kurulumdan sonra çok büyük update/güncelleme dosyaları alacaksın.
Şimdiden sabır diliyorum, kolay gelsin.

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Ürün anahtarın varsa, Microsoft'un resmi web sitesinden indirebilirsin. En güvenilir yolu budur.
Ancak indirmede sorun yaşarsan, Windows 7 Ultimate SP1 işini görecektir.
Google'dan her bulduğun iso'yu hemen kullanma, öncesinde SHA1 değerlerini mutlaka kontrol et.
SDN forumlarında şu mesajda bir üye ilgili bilgileri (sha1 değerlerini) paylaşmış. Orjinal mi değil mi mesajdaki bilgilerle karşılaştırma yapabilirsin.
Yalnız şunu da belirteyim, kurulumdan sonra çok büyük update/güncelleme dosyaları alacaksın.
Şimdiden sabır diliyorum, kolay gelsin.

Key yok bende. Ama Bilgi için teşekkürler

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Şuradan türü Windows Final, versiyonu Windows 7 seçip ardından dili de seçtikten sonra orjinal Windows 7 iso dosyasını indirebilirsiniz.
Download Windows ISO Files

NOT: Paylaştığım site orjinal Windows iso dosyalarını indirmeye yarıyor. Korsan değildir.