Windows 7 Home Premium x64

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Windows 7 Home Premium x64 için güvenilir bir download linki verebilicek olan varmı. Lisansım var ama Elimde dvd'm olmadığı için istiyorum.

Teşekkürler şimdiden

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anlayamadım hangi kuralı çiğniyorum?

ibnisina1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lisansınız varsa microsoftan isteyebilirsiniz.

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim. Bu konuda yardımcı olurmusunuz tam olarak nereye başvurmam gerekiyor?

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
aşağıdaki linke tıkla, üç seçenekten galiba en üstteki sana göre, one tıkla ve microsofttan canlı yardım iste, msnde konuşuyormuş gibi :) durumunu oraya bildir yapman gerekeni söylerler. hafta içi 9:00-19:00, cumartesi 10:00-18:00 saatleri arasında çalışıyorlar. kolay gelsin:

http://support.microsoft.com/gp/chatintro?ln=tr

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Microsoft'tan temin edemiyormuşuz. Ürünü satın aldığım firma ile görüşmemi önerdiler :) Yardımlar için teşekkür ediyorum.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Windows 7 Ultimate DVD'si ile birkaç küçük ayar yaparak Home Premium sürümünü kurabilirsin.Sana bu konuda yardımcı olurum.

funmaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o ultimate isosunudaki dosyayı değiştirip,home premiumdaki keyi okutup,(notebook altındakini değil) kurabilirmiyiz.banada lazım buraya yazabilirmiyiz tam olarak ne yapmamız gerekiyo birde bi dosya varmış galiba yedeklenecek lisans dosyası sanırım

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
o ultimate isosunudaki dosyayı değiştirip,home premiumdaki keyi okutup,(notebook altındakini değil) kurabilirmiyiz.banada lazım buraya yazabilirmiyiz tam olarak ne yapmamız gerekiyo birde bi dosya varmış galiba yedeklenecek lisans dosyası sanırım

"ei.cfg" .iso içindeki bu dosyayı silersen her sürüme ulaşırsın

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ALMİ p.m. attım ordan bi görüşelim.