Windows 7 güncelleştirmeleri

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
live messenger yükledim güncelleştirmeler açılmış ve değişiklikler yapmış.bilgisayarı kapatırken 16,000 küsür güncelleştirme yükledi ve sonrasında hetrhangi bi karalisteye girmedim , bundfan sonra önerileriniz varmıdır arkadaşlar ??denetim masasında yüklü olduklarını görüyoruz. ama hangi yoldalar hangi dizindeler ,illaki bi yerlerde kayıtlı olmaları gerekiyor,yakalanmamamız açısından hangisini silmemeiz gerekiyor.?
iyi günler.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Korsan yazılım kulanmak şuctur bu suça ortak olursan bir gün kapına polis amca gelir !!!

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet haklısın ama napayım çok pahalı okadar param yok. movie maker yüklemek istedim ama böyle bi hatayla karşlılaştım buseferde. yardımcı olabilirmisiniz acaba
bndqg.png

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
İlk önce savcılıktan alınan karar ile, bir avukat, bir polis memuru, ve BSA dan yetkili olan bilir kişi ile kapınızı çalarlar.
Sonra bilgisayarınıza taktıkları cihazla ne kadar korsan yazılım varsa hepsi tek tek tespit edilir, biçimlendirme yapılsa bile görünür ve hakkınızda yasal işlem başlatılır.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
evet haklısın ama napayım çok pahalı okadar param yok. movie maker yüklemek istedim ama böyle bi hatayla karşlılaştım buseferde. yardımcı olabilirmisiniz acaba
bndqg.png

Bu uyarı bende de geldi bende sildim :)

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tamam anladım haklısınız bişey demiyorum. ama burada orjinallikle alakalı bi hata yok gibi. sistem gereksinimlerinizi kontrol ediniz veya başka bi sorunla karşılaşmış olabilirsiniz gibi garip bi hata var.. bunu çözemedim

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar movie maker benim için çok önemli, bazı resimlerim var klip yapmam lazım, lütefn şu programı nasıl kullanılır halke getirebilirim yardım edin lütfen..

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
driverlerde sorun olabilir+ bilgisayarın korsansa format vakti gelmiş bence( format için erken diyebilirsin ama formatla benım bir sürü sorunum çözülüyor,örneğin fanın çok hızlı çalışma sorunu)