Windows 7 Aktiflestirmede Garip Bir Durum

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin arkadaslar benim windows 7 de gariblikler var neden olabilir acba bir türlü bulamadim bunun cözümünü buraya resim yüklüyorum birisinde aktif gösteriyor windows dogrulama sayfasindan geciyorum

everest programinda bakiyorum 28 gün kaldi yaziyor

acaba neden olabilir kac kere format attim yine aynisi

73226080.png

39988931.png

44848920.png

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Kardeş Windows 7 Tam Uyumlu Dil Bu Program Sen Buna Bakma Orjinal Windows 7 Var Bende Hala RTM Die Geçior Yeni Versiyon Çıkınca Yükle Bak Gör Düzelir

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
İşletim sisteminiz orijinal mi? Ne şekilde lisansladınız? Öncelikle bunların cevabını vermeniz gerekli. Everest, sensör ve çipset hataları gibi ufak donanımsal yanılgılar dışında hata yapmaz, durum neyse onu gösterir.

Kardeş Windows 7 Tam Uyumlu Dil Bu Program Sen Buna Bakma Orjinal Windows 7 Var Bende Hala RTM Die Geçior Yeni Versiyon Çıkınca Yükle Bak Gör Düzelir

RTM ne oluyor peki?:) (release to manufacturing yazarak google'da bir aratın lütfen, merak etmeyin Bill Gates'in bilgisayarında da bu şekilde.)
Everest Windows 7'ye tam uyumludur bu arada. Yazılım tarihinin en sık güncellenen programlarından biridir Everest.

15q3tk4.png

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orginal degil kardes ama ne yaptimsa bir türlü olmuyor yanliz indirdigim yer güvenilir bir yer yani orada aynen bu sekilde yaziyor
Windows 7 Ultimate DEUTSCH. FINAL 64 BİT ORİJİNAL

msdn yaziyor yani bilemiyecegim bakaka kisilerin programlariylen yaptim yine aynisikac kere format attim yine aynisi yani söyle söyleyim format attim masa üstü geldiginde söyle bir program ismilen cw isminde bir aktivator ilen orginallik sayfasinda gectim ondan sonrada updeileri yaptim baskada bir crack kullanmadim bu programmi kulandim Windows 7 CW92b WGA crack für ALLE 7 Versionen

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
WGA'yı, (Windows Genuine Advantage-Windows Orijinal Ürün Avantajı) yani Windows'un lisans sistemini bloke eden bir etkinleştirici kullanmışsınız. Böyle terslikler çıkması normaldir.
Yasal bir yöntem kullanmıyorsunuz, şikayet etmeyin bence.:)

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam söyle söyleyim ben sikayet etmiyorumki sadece böyle bir sorunlan karsilastim diyorum sorun söyle bir sayfasinda orginal gösteriyor bilgisayarda aktiflestirilmis gözüküyor ama everest programi yok 28 günün ladi diyor sorun burda yani

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
aktifleştirmemiş işte daha ne istiyorsun :D