Windows 7: 2,5 milyon indirme yalan oldu

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yetişemeyenler üzülmesin: Microsoft Windows 7 Beta'nın indirme sınırını kaldırdı. Detaylar burada...

20090106160330.jpg

Limit yok: Microsoft, Windows 7 için koyduğu indirme sınırını kaldırıyor.

Microsoft, Windows 7'nin halka açık beta sürümü için koyduğu 2,5 milyonluk indirme sınırını kaldırdı. Firmaya ait Windows Blog'una göre Microsoft indirme sürecinin 24 Ocağa kadar uzattı; limit aşılmış olsa dâhi belirtilen tarihe kadar indirilebilecek.

Microsoft şimdiye kadar indirilmiş olan beta kopyası hakkında bir bilgi vermedi. Microsoft halka açık olarak tasarlanan beta sürümün kullanıcılardan gelecek geri besleme sayesinde Windows 7'nin iyileştirilmesine katkıda bulunacağına dair söz veriyor.

Download: Windows 7 Beta

Windows 7'yi deneyin

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx

http://www.chip.com.tr/konu/Windows-7-2-5-milyon-indirme-yalan-oldu_10440.html

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inanılmaz başarılı bir pazarlama stratejisi izleniyor. vista'dan evel böylesine yeni bir işletim sistemine karşı merak uyanmamıştı ama bu sefer microsoft daha satışa aylar olmasına rağmen yoğun bir talep oluşturdu.

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar şunu merak ediyorum
microsoft bir yandan vistayı satmaya çalışıyor bir yandan da yeni bir işletim sistemi yapıyor
bu nasıl bir iştir?

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
otomobil üreticileri 2009 model yeni kasa araçları çıkarırke eskilerin satışını durdurdumu sanıyorsun buda öyle bi şey yenisi çıkana kadarşu an vista en iyisi yenisi çıkınca makul bir fiyata düşürürler xp de olduğu gibi
sonuçta adamın derdi para kazanmak ha bide adam eski ile idare etme zihniyetinde olsa her halde microsoft 95 kullanıyo olurduk bil amcada çok zengin olmazdı ;);)