Öneri Windows 11'e Geçilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

baybarsakdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyi Forumlar, Windows 10 Pro 21H2 sürümündeyim, Windows 11'e geçmek istiyorum. 10'dan 11'e geçenler nasıl sizce?

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Yeni büyük güncellemesi geldi çoğu şeyi düzelttiler fakat hala biraz sorunları var, normal kullanıcıysanız ve ana amacınız iş veya oyun değilse geçebilirsiniz, onun haricinde ekim ayındaki düzeltme yamasından sonra tekrar düşünülebilir.

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Valla ben memnunum. Eğer çok büyük bi beklentin yoksa geçmeni tavsiye ederim.

onurfn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ben ilk çıktığında güncelledim ilk başlarda çeşitli hatalar bulunuyordu fakat şuanda yeni gelen güncellemerle birlikte eskisinden daha optimize çalışıyor ve oyun oynarken sorun yaşatmıyor

baybarsakdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Windows 10 Home kurun stabildir. Pro iş yerleri olan sürüm.
Tıp Okuyorum ve Oyun Oynuyorum Hocam Home Kullanmak istemiyorum. Ben size sadece 11'e geçilir mi diye sordum hızlımı veya Windows 10 Home yüklüyeyim diye sormadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben memnunum. Eğer çok büyük bi beklentin yoksa geçmeni tavsiye ederim.
Peki Hocam Valorant Açılıyor mu?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
1-2 ay önce takılmalardan çıldırıp geri Windows 10'a döndüm. Windows 11 verdiğim üçüncü şansı da kaybetti.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771
Windows 11 bana göre gayet iyi. Her geçen gün önemli güncellemeler ile sorunlar azalıyor.
Sisteminiz yetiyor ise geçilebilir.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Ben hep günceli sevdiğim için ilk çıktığı gün yükledim. Çok nadir sorunla karşılaştım ama üstünden baya geçti artık neredeyse hiç sorun yok. Tavsiye ederim performans olarak düşük bilgisayarlarda ne kadar etkiler bilemiyorum.

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Tıp Okuyorum ve Oyun Oynuyorum Hocam Home Kullanmak istemiyorum. Ben size sadece 11'e geçilir mi diye sordum hızlımı veya Windows 10 Home yüklüyeyim diye sormadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Hocam Valorant Açılıyor mu?
Çok oyun oynamadığım için buna cevap kesin bir cevap vermem olmaz. Oynadığım oyunlar da tek tük.. Onlar da çoğunlukla eski oyunlar ve şu ana kadar oynadığım oyunlarda bi sorun yaşamadım.