Soru Windows 11'deki gibi 10'da başlat menüsünü ortaya alabilme şansımız var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Windows 11'deki gibi 10'da başlat menüsünü ortaya alabilme şansımız var mı? Bunu yapabilmemiz için uygulama filan mevcut mu? Ayrıca son olarak da Windows uygulamalarının 11 sürümündeki yeni olan ikonları ve sürümleri eklenebiliyor mu? Ben dosya gezginini ikonlarını biliyorum sadece. Araştırma yaptım pek bir şey bulamadım sizlere danışmak istiyorum.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Windows 11'deki gibi 10'da başlat menüsünü ortaya alabilme şansımız var mı? Bunu yapabilmemiz için uygulama filan mevcut mu? Ayrıca son olarak da Windows uygulamalarının 11 sürümündeki yeni olan ikonları ve sürümleri eklenebiliyor mu? Ben dosya gezginini ikonlarını biliyorum sadece. Araştırma yaptım pek bir şey bulamadım sizlere danışmak istiyorum.
Hocam bende çok merak ediyorum bunu, izninizle konuyu takipteyim.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Evet dediklerinin hepsi mümkün. Video atacağım.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990

Görev çubuğunu bende yapmıştım ama alışamadım. Videoda iconlara değinilmiş mi bilmiyorum tam izlemedim.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598

Görev çubuğunu bende yapmıştım ama alışamadım. Videoda iconlara değinilmiş mi bilmiyorum tam izlemedim.
Video için teşekkürler. Gerçekten hoşuma gitti. Windows dosya gezgini simgeleri de değiştirdim mi tam Windows 11 görünümü olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@enessup Sağ tık menüsü de 11'deki gibi yapılabilir mi?

Son düzenleme:

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
Düzenleme Gayet Güzel oluyormuş videoyu inceledim

@Leon Dayı hocam simgeler için bu videoya göz atabilirsiniz

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Düzenleme Gayet Güzel oluyormuş videoyu inceledim

@Leon Dayı hocam simgeler için bu videoya göz atabilirsiniz

Hocam teşekkürler. Gerçekten güzel oldu resimleri bırakıyorum. :)

Diğer forumda ceza yedim o yüzden konuşamıyorum ceza kalksın bu videonun rehberini yaptıktan sonra ayrılacağım.

Ekran görüntüsü 2022-09-25 105019.png
Ekran görüntüsü 2022-09-25 105053.png