Soru Windows 11 yüklemeye değermi

Bu konuyu okuyanlar

canakgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar benim Windows 10 bilgisayarım var ben bunu resmi Windows 11 sürümüne çevirmek istiyorum aranızda Windows 11 kullanan varmı bana bilgi verebilirmi

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bilgisayar özellikleriniz Windows 11 sistem gereksinimlerini karşılıyor mu?
Olmazsa dağıtımı olacak Windows 10 Kasım (21H2) sürümüne geçin, bence.

Theelw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar benim Windows 10 bilgisayarım var ben bunu resmi Windows 11 sürümüne çevirmek istiyorum aranızda Windows 11 kullanan varmı bana bilgi verebilirmi
Ben yükledim ve gayet memnunum. Biraz RAM kullanımı artmış sadece.(Artma sebebi yeni hizmetler vb.)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
sadece işlemci desteklemiyo sorun çıkarmı
Minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan bir bilgisayara Windows 11'in yüklenmesini Microsoft önermiyor, uyumluluk sorunlarına neden olabilir.

Yeni sürüm yükseltmesi / özellik güncellemesi alamayacaksınız.
İşlemci, kullanmakta olduğunuz Windows sürümüyle birlikte desteklenmediği için sisteminiz önemli güvenlik güncellemelerini kaçırabilir ve aynı zamanda Windows Update penceresinde buna ilişkin hata mesajı görebilirsiniz.

canakgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan bir bilgisayara Windows 11'in yüklenmesini Microsoft önermiyor, uyumluluk sorunlarına neden olabilir.

Yeni sürüm yükseltmesi / özellik güncellemesi alamayacaksınız.
İşlemci, kullanmakta olduğunuz Windows sürümüyle birlikte desteklenmediği için sisteminiz önemli güvenlik güncellemelerini kaçırabilir ve aynı zamanda Windows Update penceresinde buna ilişkin hata mesajı görebilirsiniz.
peki bunun başka bir şekilde düzeltme yolu yokmu

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
peki bunun başka bir şekilde düzeltme yolu yokmu
Temiz kurulum ile gelecek olan yeni yapıya geçebilirsiniz veya regedit üzerinden minimum CPU gereksinimi atlatabilirsiniz. Windows Update konusu üzerine konuşmak ve çözüm üretmek şu an için erken. Ama sorun çıkarırsa buna da kullanıcıların bir çözüm bulacağını düşünüyorum.

canakgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Temiz kurulum ile gelecek olan yeni yapıya geçebilirsiniz veya regedit üzerinden minimum CPU gereksinimi atlatabilirsiniz. Windows Update konusu üzerine konuşmak ve çözüm üretmek şu an için erken. Ama sorun çıkarırsa buna da kullanıcıların bir çözüm bulacağını düşünüyorum.
tamam teşekkürler

Son mesajlar