Soru Windows 11 yazılım uygulamalarında stabil mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,024
Şu an Windows 10 kullanıyorum. SQL Server, Visual Studio , Visual Code, Sublime Text gibi programlar kullanıyor ve arada oyun oynuyorum. Bu tarz programlar Windows 11'de stabil çalışır mı? Ona göre temiz kurulum yapıp geçeceğim. Bir de şu an lisanslı Windows 10'um var onu Windows 11'de kullanabiliyor muyum? Şimdiden teşekkürler.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
Şu an Windows 10 kullanıyorum. SQL Server, Visual Studio , Visual Code, Sublime Text gibi programlar kullanıyor ve arada oyun oynuyorum. Bu tarz programlar Windows 11'de stabil çalışır mı? Ona göre temiz kurulum yapıp geçeceğim. Bir de şu an lisanslı Windows 10'um var onu Windows 11'de kullanabiliyor muyum? Şimdiden teşekkürler.
Konuyu epey bi önce açmışsın ama yinede yardımcı olabilirsem olayım. Windows 11 henüz ilk sürümlerinde kesinlikle önermem 1-2 sene sonra kullanılabilir hale gelir diye düşünüyorum ama yinede sürekli araştırın windows 11 hakkında çok bilgim yok.İyi forumlar

Reaksiyon puanı
8,024
Konuyu epey bi önce açmışsın ama yinede yardımcı olabilirsem olayım. Windows 11 henüz ilk sürümlerinde kesinlikle önermem 1-2 sene sonra kullanılabilir hale gelir diye düşünüyorum ama yinede sürekli araştırın windows 11 hakkında çok bilgim yok.İyi forumlar
Win11 denedim sonra 10 geri döndüm zaten. Şu an geçmek kesinlikle mantıklı değilmiş onu anladım. Hiç stabil çalışmıyor.

Soft Donanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
127
Çalışır, zira altyapı aynı sorun olacağını sanmam.
Windows 11 henüz ilk sürümlerinde kesinlikle önermem 1-2 sene sonra kullanılabilir hale gelir diye düşünüyorum ama yinede sürekli araştırın windows 11 hakkında çok bilgim yok.
Oldu, Windows 12 çıkınca 12'ye geçer artık. Hadi 1-2 ayı anlarım da 1-2 sene tamamen abartı.