Rehber Windows 11 Iso Indirme Linkleri Ortaya Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Windows 11 olarak çıkış yapacağını sanmıyorum. Muhtemelen Windows 10’a güncelleme olarak gelecek.
Hayır bence ben sanal makineye kurdum

Windows 11 Home Single Languange yazdı hakkında kısmında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada Windows 10'a göre daha az RAM kullanıyor 11 sürümü.
Evet.Bende farkettim. 1,5 GB'den daha az tüketiyor.

@ThorJ Stok duvar kağıtlarını paylaşır mısın?
Bende vardı abi.

Bu site yasaksa özür dilerim.Acele acele yükledim de.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,007
Ne bu 7 sevdası hocam bari siz yapmayın :D

7 hantal ve eskide kalmış bir işletim sistemi. Ha yenilere donanımınız yetmiyordur o yüzden kullanırsınız anlarım da donanım yettiği halde 7 kullanmak saçmalıktan başka bir şey değil. Yeniliklere bu kadar kapalı olmak başka sorunların göstergesi :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258

7 hantal ve eskide kalmış bir işletim sistemi. Ha yenilere donanımınız yetmiyordur o yüzden kullanırsınız anlarım da donanım yettiği halde 7 kullanmak saçmalıktan başka bir şey değil. Yeniliklere bu kadar kapalı olmak başka sorunların göstergesi :D
Zengin fakir ayrılsın hesabı..

Düzenleme : Beni bu söylemden sonra zengin olduğumu sananlar olacaktır. Bunun için açıklama yapma gereği duydum. Ben sistemimi Ziraat Bankası'na borçluyum.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982

Ya hocam neden anlamadınız...?
7,sevdiğim bir işletim sistemi zamanına göre.Ama zaten şuan Windows 10 21H1 kullanıyorum :)

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Madem 6 GB RAM'le 10 kullanamıyorum, Bari 1 GB RAM'le kullanayım bari :D
76.PNG
6.PNG
554.PNG

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
Bakın buraya peşin şekilde yazıyorum. Dediklerim 8 gün sonra çıkacak. Şimdi bu sızdırılan sürüm kesinlikle Microsoft tarafından kasıtlı sızdırıldı. Bu yapılan bir PR çalışması. Aslında Windows 10X olarak çıkacak işletim sistemini versiyon sorgulayınca,kurulum yapınca Windows 11 olarak gözükecek şekilde değiştirdiler. Herkes sanal bilgisayarlarda veya kendi bilgisayarlarında direkt deniyor. Ortalıkta büyük bir heyecan ve beklenti oluşturuldu. Fakat size işin can alıcı noktasını söyleyeceğim. Evet adamlar Windows 10X işletim sisteminden vazgeçtiler. Çift ekranlı tablet,katlanır ekranlı bilgisayarlar için ayrı bir işletim sistemi sunmaktan vazgeçip bunu Windows 10'a büyük bir güncelleme olarak sürmeyi seçtiler. Örnek olarak ise Lenovo Thinkpad X1 Fold Windows 10 Pro ile çalışıyor. Diyeceksiniz ki Windows 10X arm tabanını da destekliyordu. Evet yeni gelecek güncelleme ile Windows 10 arm desteğini de resmen kazanacak. Şimdi bu kanıya veya iddiaya nereden vardın derseniz halihazırda Windows 10 21H2 insider sürümündeki simgeler bu sızıntıda da aynı şekilde. Diğer yandan 21H2'nin İS Derleme numarası 21343tür. Sızıntının derleme numarası da 21966. Bu da demek oluyor ki ortada Windows 11 değil büyük bir Windows 10 güncellemesi olacak. Şimdi Windows 10 2025'te resmi desteği kesilecek diyenler içinde cevabımız mevcut. Evet destek 2025'te kesilecek ama belirlenmiş bir derleme numarası öncesi için geçerli olacak. Kısacası bu insanları heyecanlandırmak için yapılan bir PR çalışmasıdır.

Unutmadan yeni bir ekleme yapayım. 24 Haziran geldiğinde sizlere arayüzü,simgeleri,animasyonları ve değişen diğer herşeyi ile yeni bir işletim sisteminin kolaylığı ve erişilebilirliğini Windows 10 üzerinde sunuyoruz diyecekler. Ve sızdırılan iso dosyasının sürümünün neden Windows 11 olduğunu ise şu şekilde açıklayacaklar. Evet gördüğünüz sürümdeki 11 rakamının ilk basamağı Windows 10'u diğer basamağı ise Windows 10X'i temsil ediyor. Yani iki farklı birer işletim sistemini artık bir araya getirerek tüm yeni özellikleri Windows 10'a entegre ediyoruz. Ve size yepyeni özellikleriyle tek bir işletim sistemi sunuyoruz. Üç aşağı beş yukarı buna benzer şeyler söylenecektir.
Kesin böyle olur hocam, Win10 varken yeni bir sistem çıkarmak mantıksız geliyor bana.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Aynen öyle. Ben windows 7 yi beğenmemiştim.Eski bilgisayarımda Windows 8.1, Windows 7 den çok daha stabildi.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Usb ile boot ettim kurulumu iptal etti exe ile 8.1 içinden çalıştırdım yine aynı hatayla iptal etti ne tuhaftırki sanal makineye kuruluma devam etti sebebi nedir?
1623927036943.png

Çözümü buldum.
Alıntı: "
TPM 2.0 desteği olmayan anakartlar için çözüm:
Windows 10 imajında "sources" klasöründeki "Appraiserres.dll" ile Windows 11 imajındaki aynı dizindeki "Appraiserres.dll"yi değiştirin. Windows 10 imajım yok diyorsanız "Appraiserres.dll" indirme linki: appraiserres
Kaynak: @Unavailableuser ^^ "

ama böyle yapınca usb ile boot edince yine kurmuyor. sadece sistem içinden exe çalıştırarak kuruyor bilginize :)

Son düzenleme:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Bios ayarlarından TPM etkin olsun yeterli

YusufGERDAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Birisi yükleyip deneyebilir mi? Çok merak ettim.

Son düzenleyen moderatör:

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Win11 PRO TPM 2.0 modülü istiyor. Onu istemeden de geçmesi için isoyu editledim ve çalışıyor. Linkini atabilirim driveye atıp.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132

7 mi hantal bir işletim sistemi ? komik olmayın bari işe yarar bir argüman üretin

Reaksiyon puanı
8,007
7 mi hantal bir işletim sistemi ? komik olmayın bari işe yarar bir argüman üretin
Al işte Şekil A

SSD ile Win7 , 8.1 , 10 hepsini kullandım. Hız ve FPS açısından 8.1 > 10 > 7. Eğer 7 iyi diyorsan yeniliğe kapalı , eskilere sırf 1 2 Youtube kanalı iyi diyor diye iyi sanan kitledensin.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Al işte Şekil A

SSD ile Win7 , 8.1 , 10 hepsini kullandım. Hız ve FPS açısından 8.1 > 10 > 7. Eğer 7 iyi diyorsan yeniliğe kapalı , eskilere sırf 1 2 Youtube kanalı iyi diyor diye iyi sanan kitledensin.
Sen Ultimate felan kullandın herhalde ??
Home Basic ve Home Premium bak bakalım.