• Logitech G305 Lightspeed inceleme!

Kaliteli oyuncu ekipmanları ile tanıdığımız Logitech markasının fiyat performans oyuncu faresi G305 Lightspeed modelini inceledik.

Rehber Windows 11 Iso Indirme Linkleri Ortaya Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Statik IP
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
2,109
Sanal Makina Dısına Kurmayın, Suan Halen sorunlu ve Beta. Windows 10 Bır cok Update bile Bır cok Sırketın Basına Bela olurken Normal Makınalara W11 kurmak Akil Kari değildir Söylemedı demeyin..

Kısa zaman ıcınde Windows 10 updatesi alan Bır sırket Update Sacmalıgı Yuzunden Komple coktü, Bakınız Windows 10 dıyorum 11 demıyorum, Halen Gelen Updateler ve Kemık dedımız sıstem oturdu gıbı Gozuksede sorun verırken Guncel makınalara Hesaplarınızı Tehlıkeye atmayın..

Windows'u Kötulemıyoruz ama Olan ve Gercekler bunlardan ıbaret, Xp den sonra Tabırı caizze asla dıkıs tutmadılar, Wındows 7 Belkı Bızım ıcın Bır kurtarıcı oldu ama Xp Gıbı Koklu esaslı Hıc bısey olmadı.
Yönlendirme yaptığınız bağlantıdaki konuyu siz açtınız herhalde bu ne kin ve nefret. XP den sonra dikiş tutturamadı demişsiniz de Microsoft ilk kez bu kadar uzun bir süre sonra işletim sistemi yayınladı ömrü hayatında.

XP'den 5 yıl sonra Vista çıkarken, Windows 10'dan 6 yıl sonra Windows 11 geldi. Eleştiri yaparken bence doğru şekilde yapmalı. Ben ana makinemde Windows 11 kullanıyorum oldukça memnunum.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,251
Uyarıyı tekrarlıyoruz:
İş bilgisayarı, üretim bilgisayarı ve günlük kullanılan bilgisayarlara sızıntı sürüm yüklemek veya insider programına katılmak akıl kârı değildir.

Dün itibariyle ayrı bir bilgisayarda ve tek bir SSD üzerinde insider programından güncelleme yaptım ve sonuç mükemmel.

Formülü de şuraya bırakıyorum:
95+98+2000+XP+Vista+7+8.1+10=11

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
391
Uyarıyı tekrarlıyoruz:
İş bilgisayarı, üretim bilgisayarı ve günlük kullanılan bilgisayarlara sızıntı sürüm yüklemek veya insider programına katılmak akıl kârı değildir.

Dün itibariyle ayrı bir bilgisayarda ve tek bir SSD üzerinde insider programından güncelleme yaptım ve sonuç mükemmel.

Formülü de şuraya bırakıyorum:
95+98+2000+XP+Vista+7+8.1+10=11
Bende kurarken hata aldım en azından 3 USB bellekte de Windows yazılıydı sürekli denemek için her sistemden sisteme atlıyorum ben SSD'im olduğu ve önemli bir dosyam olmadığı için. Eğer benim gibi biri tek bir usb bellekle Windows 11 kurmaya çalışıp hata alırsa, diyelim ki kurdu sürekli mavi ekran veriyorsa başı ağrır aman normal kullanıcılar KESİNLİKLE UZAK DURMALIDIR NOKTA..

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Windows 10 keyi ile etkinleştirme yapılabiliyor. Tavsiyem key ile etkinleştirmeniz.
Öyle yaptım zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakın buraya peşin şekilde yazıyorum. Dediklerim 8 gün sonra çıkacak. Şimdi bu sızdırılan sürüm kesinlikle Microsoft tarafından kasıtlı sızdırıldı. Bu yapılan bir PR çalışması. Aslında Windows 10X olarak çıkacak işletim sistemini versiyon sorgulayınca,kurulum yapınca Windows 11 olarak gözükecek şekilde değiştirdiler. Herkes sanal bilgisayarlarda veya kendi bilgisayarlarında direkt deniyor. Ortalıkta büyük bir heyecan ve beklenti oluşturuldu. Fakat size işin can alıcı noktasını söyleyeceğim. Evet adamlar Windows 10X işletim sisteminden vazgeçtiler. Çift ekranlı tablet,katlanır ekranlı bilgisayarlar için ayrı bir işletim sistemi sunmaktan vazgeçip bunu Windows 10'a büyük bir güncelleme olarak sürmeyi seçtiler. Örnek olarak ise Lenovo Thinkpad X1 Fold Windows 10 Pro ile çalışıyor. Diyeceksiniz ki Windows 10X arm tabanını da destekliyordu. Evet yeni gelecek güncelleme ile Windows 10 arm desteğini de resmen kazanacak. Şimdi bu kanıya veya iddiaya nereden vardın derseniz halihazırda Windows 10 21H2 insider sürümündeki simgeler bu sızıntıda da aynı şekilde. Diğer yandan 21H2'nin İS Derleme numarası 21343tür. Sızıntının derleme numarası da 21966. Bu da demek oluyor ki ortada Windows 11 değil büyük bir Windows 10 güncellemesi olacak. Şimdi Windows 10 2025'te resmi desteği kesilecek diyenler içinde cevabımız mevcut. Evet destek 2025'te kesilecek ama belirlenmiş bir derleme numarası öncesi için geçerli olacak. Kısacası bu insanları heyecanlandırmak için yapılan bir PR çalışmasıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unutmadan yeni bir ekleme yapayım. 24 Haziran geldiğinde sizlere arayüzü,simgeleri,animasyonları ve değişen diğer herşeyi ile yeni bir işletim sisteminin kolaylığı ve erişilebilirliğini Windows 10 üzerinde sunuyoruz diyecekler. Ve sızdırılan iso dosyasının sürümünün neden Windows 11 olduğunu ise şu şekilde açıklayacaklar. Evet gördüğünüz sürümdeki 11 rakamının ilk basamağı Windows 10'u diğer basamağı ise Windows 10X'i temsil ediyor. Yani iki farklı birer işletim sistemini artık bir araya getirerek tüm yeni özellikleri Windows 10'a entegre ediyoruz. Ve size yepyeni özellikleriyle tek bir işletim sistemi sunuyoruz. Üç aşağı beş yukarı buna benzer şeyler söylenecektir.
Hiçbirisi olmadı :)