Windows 10 - Windows Update Sorunu

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Windows 10 Home Single Language kurulu. Güncelleştirmeleri yapmak istediğimde resimdeki gibi "...... tarihinde yükleme başarısız oldu" hatası alıyorum. Yüklenebilen sadece 2 güncelleme var. Forumlarda araştırma yaptım ama denemediğim yöntem kalmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Adsız.png

cngzkyz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Güncelleme seçenekleri diye bir ekran vardı. Oranın bir ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bunu denemiştim işe yaramadı, şimdi tekrar denedim yine işe yaramadı. Sorun belirleyemiyor.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Malesef işe yaramıyor. Daha önce format attım tekrar denedim yine işe yaramadı.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bendede aynı sorun var. 3-4 günceleme var her defasında indir yükle diyorum yüklenirken hata oldu diyip güncellemeyi iptal ediuor, bilgisayarı kapatıp açtığında yine aynı güncellemeleri göstererek güncelleme var güncelle diyor yine, yani bir türlü düzgün yükleyemiyor. Kısır döngüye girdi resmen.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bendede aynı sorun var. 3-4 günceleme var her defasında indir yükle diyorum yüklenirken hata oldu diyip güncellemeyi iptal ediuor, bilgisayarı kapatıp açtığında yine aynı güncellemeleri göstererek güncelleme var güncelle diyor yine, yani bir türlü düzgün yükleyemiyor. Kısır döngüye girdi resmen.

Bulabildin mi çözümünü ?