Soru Windows 10 Şuanda Bu Klasöre Erişim Izniniz Yok

Bu konuyu okuyanlar

abcd151000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Sorun başlıkta belirttiğim gibi. Belgelerim ya da benzeri klasörlere girmeye çalıştığımda aldığım bir hata. Sorunun çözümünü biliyorum. Asıl merak ettiğim neden böyle bir şey oldu ? Normalde olmayan bir şey ne oldu da ortaya çıktı böyle bir sorun. Erişim izninden kullanıcılara baktığımda everyone diye bir kullanıcı görüyorum. Nereden çıktı bu ? Bu kısmını anlayamadım. Bilen biri aydınlatırsa sevinirim. İyi forumlar.

abcd151000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Ancak bahsettiğim gibi sorunun çözümünü biliyorum. Benim sorum şu neden oldu ? Everyone diye bir kullanıcı daha önceden yokken nereden çıktı şimdi onu anlamadım. Eğer ki dikkatimden kaçmadıysa kendiliğinden ve daha sonradan oluştu.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Öncelikle vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Ancak bahsettiğim gibi sorunun çözümünü biliyorum. Benim sorum şu neden oldu ? Everyone diye bir kullanıcı daha önceden yokken nereden çıktı şimdi onu anlamadım. Eğer ki dikkatimden kaçmadıysa kendiliğinden ve daha sonradan oluştu.
Ağ Paylaşım ayarlarında sen veya bir program paylaşımı herkes diye seçtin ise yada program onunla ilgili güvenlik duvarı ayarını değiştirdi ise o kullanıcı açılır.
Birde güncelleme sonrası bu oluyor.