Windows 10 Isdone.dll Hatası

oziman06

Öğrenci
10 Şubat 2019
32
3
8
31
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler 60 gb lik bir ssd ve 4 tb lik bir hdd var malum ssd de sadece windows yüklü 18 gb felan boş alan var win 10 kurdum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım win 10 da bu sorun geldi indirdiğim oyunları hdd de iken hata alıyorum hata şöyle : it is not found any file specified for ısarcextract . internettekilerin hepsini yaptım ama olmadı sadece geçici çözüm olarak indirdiğim oyunu c ye atıyorum ordan kuruyorum öyle yapınca kuruluyor oyun ama d ye çıkarıp setupu çalıştırınca bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin yokmu bir çözümü

Ekli dosyalar

• error-noarc.jpg
    error-noarc.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 329

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
14 Haziran 2019
7,408
25
9,827
2,008
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler 60 gb lik bir ssd ve 4 tb lik bir hdd var malum ssd de sadece windows yüklü 18 gb felan boş alan var win 10 kurdum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım win 10 da bu sorun geldi indirdiğim oyunları hdd de iken hata alıyorum hata şöyle : it is not found any file specified for ısarcextract . internettekilerin hepsini yaptım ama olmadı sadece geçici çözüm olarak indirdiğim oyunu c ye atıyorum ordan kuruyorum öyle yapınca kuruluyor oyun ama d ye çıkarıp setupu çalıştırınca bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin yokmu bir çözümü
Sorın harddiskte gibi duruyor. Sağlık taraması yaptırdın mı hiç hdd ye?

oziman06

Öğrenci
10 Şubat 2019
32
3
8
31
Yaptırmadım virüs den felan olabilir mi ama win 10 kurmadan önce böyle bir hata almıyordum ayrıca bütün verilerim hdd de sorun olsa diğer oyunlarda dosyalarda da hata vermez mi

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
14 Haziran 2019
7,408
25
9,827
2,008
hocam site direk dll-files.com a gönderiyor ordanda inmiyor paralı program
O zaman başka bir kaynak arayaayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam site direk dll-files.com a gönderiyor ordanda inmiyor paralı program
O zaman başka bir kaynak arayaayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

DLL files da client demo kullanabiliyorsun.
Olmuyorsa da şurayı deneyebilirsin.
[/URL]

oziman06

Öğrenci
10 Şubat 2019
32
3
8
31
olmuyor ya dll den değil dll leride attım aynı dosya dizin okunamadı tarzıda hata veriyo sanırım hdd den ama hdd de olan oyunları sorunsuz oynuyorum ne alaka yani anlamadım

Son düzenleme: