Windows Windows 10 etkinlestirme

Saydinyuz

Üyecik
Iyi günler arkadaşlar. Casper excalibur bilgisayar satın aldım. Üzerinde orjinal windows 10 home yüklüydü. Ürünü alalı 1 ay oldu. Bugün bilgisayarımi açtığımda windows sürümünüzün süresi doluyor. Urun anahtarı giriniz diye uyarı çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor arkadaslar

LifeStyle

Doçent
arkasında serial kağıdı vardır (pilin alt kısmına yapıştırıyorlar bazen) onu yazman lazım.

başlat çubuğu / ayarlar / güncelleştirme ve güvenlik / etkinleştirme ye girip yazın seriali. tamamdır.

Saydinyuz

Üyecik
Deneme sürümü yüklemişlerdir.
Dijital lisans alabilirsiniz 30 TL ye
Orjinal lisans satın aldım bilgisayar uzerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkasında serial kağıdı vardır (pilin alt kısmına yapıştırıyorlar bazen) onu yazman lazım.

başlat çubuğu / ayarlar / güncelleştirme ve güvenlik / etkinleştirme ye girip yazın seriali. tamamdır.
Baktım ama ürünün arkasında hiç etiket yok. Yeni ürünlerde olmuyor diye biliyorum da .

LifeStyle

Doçent
Orjinal lisans satın aldım bilgisayar uzerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım ama ürünün arkasında hiç etiket yok. Yeni ürünlerde olmuyor diye biliyorum da .

mail adresine geldiyse kod, oradan öğrenebilirsin. hotmail hesabınla giriş yapabilirsin (bazen mail adresin üzerinden etkinleşiyor)

elinde hiç kod yoksa
maille etkinleşmiyorsa,
aldığın lisansın serialini bilmiyorsan son çare olarak casper i araman. oradan da sonuç çıkmazsa yeni serial satan yerlerden alman gerekiyor. onu sistemine ve mailine kayıt edersin kaybetmezsin.