Soru windows 10 denem sürümü biterse bilgisayarı kullanabilirmiyim?

Bu konuyu okuyanlar

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
Download Windows 10
arkadaşlar bu linkten win 10 u indirme aracını indirdim kurduğum zaman deneme sürümü biterse bilgisayar ı kullanabilirmiyim?
birde sistemim yeter mi
i5 3230m
intel hd 4000
500 gb ssd
8gb ram

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ilk olarak sistem yeter
ikinci olarakta sağ allta ürün etkinleştirilmedi gibi bir yazı çıkar
bişey sorcam ürününğz leptopmu

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
tahminimce windows 8 kurarsanız ürünün anahtarı etkinleştirelecektir windows update üzerinden windowsa 10 a geçerseniz ürün anahtarı windows 10 yükselecek olabilir ama arştırmak lazım daha az zahmetsiz yöntemi varmı diye
eğer olursa ürün anahtarı almadan aktifleştirebilirsiniz ve deneme kulanımana gerek kalmaz

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
tahminimce windows 8 kurarsanız ürünün anahtarı etkinleştirelecektir windows update üzerinden windowsa 10 a geçerseniz ürün anahtarı windows 10 yükselecek olabilir ama arştırmak lazım daha az zahmetsiz yöntemi varmı diye
eğer olursa ürün anahtarı almadan aktifleştirebilirsiniz ve deneme kulanımana gerek kalmaz
birde iso diye birşey varmış onda nasıl oluyor?

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
acaba ayarlardan güncelleştime ve güvenlik>etkinleştirme kısmından herhangibir hata varmı bakarmısınız varsa düzeltirmisin eğer olmassa bu linketi sitedeki yöntemlerden birinde anahtarı blup ayrlada ayarlardan güncelleştime ve güvenlik>etkinleştirme den ürün kodunu girermisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde iso diye birşey varmış onda nasıl oluyor?
o usb bellek ile kulanılıyor yada diğer yöntemlerle
zaten siz media indirme aracı ile o iso uzantılı (işletim sistemi kulum dosyası) dosyayı indirdiniz ve açtınız kurdunuz

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
acaba ayarlardan güncelleştime ve güvenlik>etkinleştirme kısmından herhangibir hata varmı bakarmısınız varsa düzeltirmisin eğer olmassa bu linketi sitedeki yöntemlerden birinde anahtarı blup ayrlada ayarlardan güncelleştime ve güvenlik>etkinleştirme den ürün kodunu girermisiniz

zaten siz media indirme aracı ile o iso uzantılı (işletim sistemi kulum dosyası) dosyayı indirdiniz ve açtınız kurdunuz
programı indirdim kurdum mcfg kısmına geldim bası sayılar ve harfler yazıyor

birde şu anda bilgisayarda win 8.1 var arada windows u etkinleştirin diye bir yazı geliyor mavi bir ekranda

windows u etkinleştirdim kod u buldum

girdim etkinleştirdim

şu anda windows10 u kurabilir miyim

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
win 8 ,lisanslı sanırım sizde.
Bu şekilde ,win 10 a yükselir.

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
programı indirdim kurdum mcfg kısmına geldim bası sayılar ve harfler yazıyor

birde şu anda bilgisayarda win 8.1 var arada windows u etkinleştirin diye bir yazı geliyor mavi bir ekranda

windows u etkinleştirdim kod u buldum

girdim etkinleştirdim

şu anda windows10 u kurabilir miyim
Yükseltebilirsiniz indirmiş olduğunuz dosya ile yüklerlseniz olur ama o kodu biryere yazmayı unutmayın işinize yarayabilir

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
teşekkürler arkadaşlar :)