• iOS 15’in en önemli özellikleri!

Dün akşam saatlerinde tüm dünyada yayınlanan iPhone'ların yeni işletim sistemi iOS 15 sürümünün en önemli özelliklerini aktardık.

WİNDOWS 10 ÇÖKME

Bu konuyu okuyanlar

mehmet331

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WİNDOWS 10 DAHA ÖNCE DE ÇÖKTÜ, Windows açılamıyor uyarısı verdi ANCAK KOMUT SATIRI İLE bootrec /fixMBR , bootrec /Fixboot , bootrec /rebuildBCD komutlarını yazarak tekrar açılmasını sağlamıştım, ancak 2 gün önce çöktü yine komut yaptım aynı şekilde ve ekte gönderdiğim ekran gibi oldu ve bu hiç bitmiyor, %15 olup tekrar başa dönüyor, kısır döngüye girdi, 64 bit olan sistemimi kurtarma ile ilgili neler yapabilirim lütfen yardım eder misiniz?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-09-08 at 10.02.40.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-08 at 10.02.40.jpeg
    60.7 KB · Görüntüleme: 38

EFI Shell

Rektör
Reaksiyon puanı
16,693
WİNDOWS 10 DAHA ÖNCE DE ÇÖKTÜ, Windows açılamıyor uyarısı verdi ANCAK KOMUT SATIRI İLE bootrec /fixMBR , bootrec /Fixboot , bootrec /rebuildBCD komutlarını yazarak tekrar açılmasını sağlamıştım, ancak 2 gün önce çöktü yine komut yaptım aynı şekilde ve ekte gönderdiğim ekran gibi oldu ve bu hiç bitmiyor, %15 olup tekrar başa dönüyor, kısır döngüye girdi, 64 bit olan sistemimi kurtarma ile ilgili neler yapabilirim lütfen yardım eder misiniz?
Bilgisayarınızın özellikleri nedir?

Son mesajlar