Windows 10 Bug

Bu konuyu okuyanlar

Desise

Öğrenci
Herkese merhaba,

Ben diz üstü bir bilgisayar kullanıyorum, markası " Acer Aspire 6930 " pili yok daima kabloya takılı bir şekilde kullanmaktayım. Tek bu bilgisayar olduğundan oyunlarımda bunda yüklü.Oyunları fazla oynadığımda CPU harcadığında kapanıyordu.Araştırmalarımın sonucunda bunun nedeni sanırsam aşırı bilgisayara yüklendiğimden güç yetmezliğinden kapanıyor.

Sonra Windows 7 çevirmeye çalıştım bir yerde okumuştum cmd /shutdown /r /o gibi bir komut yazdım ve kapanıp açılıyordu.Sonra yeniden yüklenirken gene güç yetmezliğinden kapandı ve Bug'a girdi. PC başlatlmaya kalktığımda başlatılır gibi ACER ekranı geliyor siyah oluyor ve başa dönüyor.Böyle tekrar ediyor ne format atabiliyorum ne başka bir şey ne yapıcam.
 

SmokeXD

Dekan
Cezalı
Elektrik aksamında sıkıntı var gibi. Bug falan değil bilgisayarın donanımında sorun var.
 

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
İşlemci gereğinden fazla ısınıp pc reset atıyor veya donanımlarda kıssa devreden dolayıda olabilir kesinlikle donanımsal bir sorun bug felan değil.
 

falcon291

Profesör
Bug yazılım hatası demektir. Senin bilgisayarında ise arkadaşların dediği gibi donanımsal bir hata var gibi gözüküyor. Bir tamirci yolu gözüküyor sözün kısası...
 

yucesezar

Profesör
Cezalı
Benim anladığım şu;
Senin bilgisayarın pili bozulmuş sen de bilgisayar 'ını bayaryasız kullanıyorsun eğer öyleyse dengesiz elektrik akımı ana kart'a zarar vermiş olabilir veya başka bir donanıma
 

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
üzerine mağden suyu döksen daha iyi olurdu artık ondan hayır gelmez geçmiş olsun birdaha bataryasını çıkartma.
 

SDN Son Haberler

Üst