Yardım Windows 10 "bu ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatası"

Bu konuyu okuyanlar

michikaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
merhaba ben bilgisayardan aşırı anlayan biri değilim, geçen sene freedos bir laptop aldım ve windows10u internetten bakarak kendim yükledim. Ama bazı ayarlarlarda bu ayarların bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir ya da bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor. Fazla teknik terim kullanmadan yardım ederseniz sevinirim, dediğim gibi çok anlamıyorum bilgisayardan

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
merhaba ben bilgisayardan aşırı anlayan biri değilim, geçen sene freedos bir laptop aldım ve windows10u internetten bakarak kendim yükledim. Ama bazı ayarlarlarda bu ayarların bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir ya da bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor. Fazla teknik terim kullanmadan yardım ederseniz sevinirim, dediğim gibi çok anlamıyorum bilgisayardan
Bahsettin durum şirket ortamlarında yada domain kullanan firmaların AD tarafında dahil olan cihazlarda görülür ve Policy ile yönetilirler. nasıl kurcalama yaptınız bilmiyorum ama cihazı sıfırdan temiz şekil kurun derim.

darudevy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Home sürümü kullanıyorsanız bazen o yazı çıkabiliyor (bende olmuştu),veya gedit'ten bir şeyleri değiştirince de o yazı çıkar

Son mesajlar