Windows 10 2004 özelliği sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Seyyid123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle merhaba.Size yaşadığım bir deneyimi anlatmak istiyorum. 2 ay önce sanırım ben Windows 10 un sürümünü güncelleştirmek istiyordum, 1909 kullanıyordum ama 2004 vardı onu yükleyecek idim. Windows un kendi sitesine girdim 2004 güncelleştirmesi indire bastım bir program açıldı ileri. ileri falan dedim sonra güncelleştirmeyi başlattı bir saat geçtikten sonra %80 olmuştu. Sonra birden masa üstüne attı ve işleminiz başarısız oldu diye bir mesaj gönderdi. bilgisayarı kapattım sabah bilgisayarı açtım yenile falan yapıyordum sonra birden bilgisayarı yeniden başlattı tam Windows açılacakken bilgisayarınızdaki yapılan değişiklikler geri alınıyor ve yüklemeniz kurtarılmaya çalışılıyor diye iki tane şey yazdı bekledim biraz belki açılır diye Windows açılmadan yine yeniden başlattı. Ve yine aynı şeyler yazıyordu neredeyse 1 saat bekledim açılır diye ama açılmadı hep aynı şeyi yaptı yeniden başlatıyor yeniden başlatılırken de biraz önce söylediğim iki şey çıkıyor bilgisayarı kasadan kapatıp açtım falan işe yaramıyor artık format attık bilgisayar a şimdide yine güncelleştirmeleri denetle kısmında 2004 sürümü güncelleştirmesi çıkmış sizce güncelleştirmelimiyim yoksa güncelleştirmiyimmi ?

Mr.mustafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Temiz kurulum yanii format ile 2004 e geçerseniz sıkıntı olmaz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
formata gerek yok güncellemek yeterli ben öyle yaptım...