Wind 7 ye mac os x yüklemekle ilgili

Bu konuyu okuyanlar

06mert94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam ben yeni bir laptop almayı düşünüyorum APPLE almayı düşünüyorum

simdi wind 7 kullanıyorum

wind 7 ye mac os x kurmak mümkün mü deneme amaçlı olarak

bilgisayarım casper nİRVANA nb 15.6 bilgisayarım kaldırımı driverleri nasıl bulurum ......

şimdiden teşekkürler
smile.gif

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
mac os içinde kalarak win 7 de kurabilirsin. sadece açılırken win 7 ye geçmek için alt tuşuna basman yeterli.

suNpex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mac os içinde kalarak win 7 de kurabilirsin. sadece açılırken win 7 ye geçmek için alt tuşuna basman yeterli.
Hocam ben de bu konuyu araştırıyorum. Bu şey gibi mi Ubuntu kurup başlangıçta hangi işletim sistemini çalıştıracaksın diye sorması gibi mi ?

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben de bu konuyu araştırıyorum. Bu şey gibi mi Ubuntu kurup başlangıçta hangi işletim sistemini çalıştıracaksın diye sorması gibi mi ?

ben windows kurmuştum, apple açma düğmesine bastıktan sonra açma düğmesine basılı tutuyorsun hangi işletim sistemini seçeceğin soruluyor. büyük ihtimalle diğer işletim sistemlerinin de yüklenebileceğine eminim.

UmutGüzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ,

Yukarıda diğer arkadaşların bahsetmiş olduğu gibi 2 farklı partition belirleyerek windows ve mac os açılışta seçilerek kullanılabilir. Bunun dışında ;

Sanallaştırma teknolojisi ile ( Vmware) Mac os üzerine windows / windows üzerine mac os kurmak mümkün.

Dikkat edilmesi gereken konu Mac os üzerine windows kuracaksak " Vmware Fusion ", windows üzerine mac os kurulacaksa " WmwareWorkstation " işinizi görecektir. İnternette bu konuyla ilgili birçok makale mümkündür.

İşinizi kolaylaştırmak adına ; Mac üzerine Windows ( buradan ) , Windows üzerine Mac os kurma ( buradan ) ulaşabilirsiniz.

Makaleleri okuyunuz eğer takıldığınız bir yer olursa tekrar cevap veririm.

Teşekkürler , İyi Forumlar...