Winamp 5.70 Build 3381 Beta 6 (with Winamp Cloud Beta)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Winamp.png

Winamp 5.70 Yapı 3381 Beta 6 (Winamp Cloud Beta ile) değişiklikler:

Kod:
* New: Winamp Cloud Beta
* New: Option to run Winamp in Safe Mode (also via /SAFE=1 commandline switch)
* Improved: Added tooltips for truncated text in Media Library listviews
* Improved: Added ‘Explore item folder’ to context menu in playlists
* Improved: Bookmark menu handling now follows Winamp’s Play/Enqueue setting
* Improved: Display album art source info in Artwork tab of File Info dialog
* Improved: Show rating from tags if file is not in Local Media Library
* Improved: D3D vsync mode (should fix reported video tearing issues)
* Improved: Use new style dialog for folder browser
* Improved: Windows 8 filetype association compatibility (w.i.p.)
* Improved: [gen_ff] Multi-monitor support for Bento/Modern skin notifier
* Improved: [gen_ff] Windows 8 multi-monitor/taskbar mode compatibility
* Improved: [in_flac] FLAC streaming support
* Improved: [in_mp3] Shoutcast v2 in-stream artwork support (and other misc fixes)
* Improved: [in_mp3] Use MIME to determine decoder before assuming ext. is correct
* Improved: [in_mp4] Native ALAC playback support
* Improved: [in_mp4] Optimize MP4 Raw Reader by using chunks instead of samples
* Improved: [in_mp4] Write ratings to tags (using the “rate” atom)
* Improved: [ml_local/history] Friendlier error message if nde/database fails to load
* Improved: [ml_local] New ‘Date Added’ column (smart views adjusted accordingly)
* Improved: [ml_playlists] Now with Generate HTML Playlist support
* Improved: [ml_playlists] Save playlists to custom m3udir, if specified in paths.ini
* Improved: [ml_wire] Save (and backup) database files on updates instead of on exit
* Improved: [pmp_ipod] Added BPM, TotalTracks, Disc# & TotalDiscs metadata support
* Improved: [pmp_wifi] SSDP support and other optimizations
* Fixed: Bento/Modern skin notifier sometimes no longer appearing (thanks pjn123)
* Fixed: Deletion of 0-byte wdl*.tmp & wht*.tmp files
* Fixed: Issues with re-embedding of vis plugins in Bento skin when exiting fullscreen
* Fixed: Issues with some Icecast servers providing invalid stream links (v2.x bug!)
* Fixed: Potential crashes when rapidly switching between dsp plugins
* Fixed: [in_mp3] Mapping of POPM ratings scale
* Fixed: [in_mp4] Bug where too-small passed-in buffer size resulted in loss of data
* Fixed: [in_vorbis] Not reading Disc# (plus other general Vorbis Comments fixes)
* Fixed: [in_wave] mldb info for .wav files being wiped after viewing Alt+3 dialog
* Fixed: [ml_disc] Blocking of context menu items in ml tree for History & Bookmarks
* Fixed: [ml_impex] UI lockups on import/export of large databases
* Fixed: [ml_wire] Subscriptions to podcast channels with the same name
* Fixed: [ombrowser] Alt Gr keys broken in Online Services text input fields
* Fixed: [pmp_android] Albumart-related crash when transferring ogg files
* Fixed: [pmp_p4s] Crash/hang on exit after transferring files to MTP/P4S devices
* Misc: All default plugins now include file description & version in properties
* Misc: More general tweaks, improvements, fixes and optimizations
* Removed: [gen_orgler] The end of Winamp Charts & Music Usage Database
* Updated: [libFLAC] FLAC 1.3.0
* Updated: [png] libpng v1.5.15
* Updated: [gen_jumpex] JTFE v1.2.6
* Updated: [zlib.dll] zlib 1.2.8

Web
– http://www.winamp.com

Boyut:
17.3 MB

Winamp 5.7 Beta Full (Çok uluslu yükleyici)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Winamp deyince aklıma geldi. Bunca zaman geçmiş aradan bari adamakıllı yeniliklerle gelse.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Winap var mı halen :)

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
artık yenilik yapması gerekiyor ama gene çok büyük bir yenilik beklememek lazım.

frattk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aimp3 kullaniyordum ama kendi kendine calismayi durduruyordu veya tikladigimda gec aciliyodu.Normalde aimp in ustune tanimam ama winamp'a donmek zorunda kaldim

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
winamp 2005 2009 yılları arası şöhretini yaşamış 2009 yılından sonra ününü kaybetmiş bir video ve mp3 oynatma programıdır :D şahsen daha ilgi duymuyorum nostalji olarak belki indiririm :D

Ravenholm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WinAMP candır ya! dokunan ona laf eden yanar! : D

winamp 2005 2009 yılları arası şöhretini yaşamış 2009 yılından sonra ününü kaybetmiş bir video ve mp3 oynatma programıdır :D şahsen daha ilgi duymuyorum nostalji olarak belki indiririm :D

WinAmp için 2005-2009 yılları en şöhretli zamanlarıydı denmiş ama böyle demek biraz yanlış olur_: WinAmp'ın ortaya çıkışı-yükselişi "Win98" zamanlarıydı. PC'de Mp3-Müzik denildiğinde, ortalığı yakıp yıktığı vazgeçilmez olduğu zamanlar 1998-2006 arasıydı demek daha doğru olur. Malesef WinAmp çağını 2009'a kadar uzatamıyorum : (

Hey gidi hey, Win98'den WinXP'ye ve sonrasına her format'dan sonra her Win. kurulumundan sonra PC'ye ilk kurulun yazılımdır WinAmp, az ekmeğini yemedik yani : D Şimdiki haline (yandaşlarına) bakıp da küçümsemeyin sakın : )

Her neyse, yeni sürümü çıkmış yine birçok "fixed - improved - updated" yapılmış haliyle hmm güzel... Valla ben hala "Winamp Lite 5.63" olanı kullanıyorum ve hiçte güncelleyesim yok yav : D bu yetiyor da artıyor bile.

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WinAMP candır ya! dokunan ona laf eden yanar! : D

WinAmp için 2005-2009 yılları en şöhretli zamanlarıydı denmiş ama böyle demek biraz yanlış olur_: WinAmp'ın ortaya çıkışı-yükselişi "Win98" zamanlarıydı. PC'de Mp3-Müzik denildiğinde, ortalığı yakıp yıktığı vazgeçilmez olduğu zamanlar 1998-2006 arasıydı demek daha doğru olur. Malesef WinAmp çağını 2009'a kadar uzatamıyorum : (

Hey gidi hey, Win98'den WinXP'ye ve sonrasına her format'dan sonra her Win. kurulumundan sonra PC'ye ilk kurulun yazılımdır WinAmp, az ekmeğini yemedik yani : D Şimdiki haline (yandaşlarına) bakıp da küçümsemeyin sakın : )

Her neyse, yeni sürümü çıkmış yine birçok "fixed - improved - updated" yapılmış haliyle hmm güzel... Valla ben hala "Winamp Lite 5.63" olanı kullanıyorum ve hiçte güncelleyesim yok yav : D bu yetiyor da artıyor bile.

gardaşım benim dediğim doğru şöhreti tam olarak 2009 yılında son bulmuştur ;) bunu gözlemlerim ve deneyimlerim sonucu söylüyorum şuanda çoğu internet cafede hala winamp yüklüdür fakat onlarda program durumlarını degıstırmek ıstemedıklerınden bu sekılde tutuyorlar yoksa ev kullanıcıları olarak şohretı 2009 yılında sonra ermiştir çünkü mp3 olayı bitmiş artık insanlar bilgisayarlarında mp3 dinlemek yerine youtube izlesene vb çeşitli müzik sitelerini kullanmış yine mp3 video oynatmak için windows media player gom player vlc giibi programlara yonelmışlerdir olay tam olarak böyle olmuştur :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
winanmp ıyıdır ıyı :p ama çok karışık sadelıgınden uzaklaşmış

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Winamp iyiydi iyiydide sonradan fazla alternatifi çıktı batırdılar winapı..:D