Win 8.1 Ekran Kartı Sorunu

Kaanyksl33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Benim bilgisayarda çift ekran var (Deliricem nefret ediyorum bu çift özellikten).Window 8 deyken Nvidia GeForce 630m gözüküyordu.Şimdi Windows 10'a geçirmek için(Lisanslı win 10 için) windows 8.1 e geçtim. Ama nefret ettiğim İntel HD Graphics birden 1. ekran kartı oldu.Dxdiag'da İntel Hd Graphics görüyor.Nvidia denetim masasından ne kadar ayar yaptıysam olmadı(Yüksek çözünürlüklü Nivida seçili):cursing::cursing::cursing::cursing::hammer::hammer::hammer::hammer:
Yani lafın kısası Win 8 de Nvidia yı , Win 8.1 de İntel ekran kartını görüyoo. Yardım Edinn :confused1::confused1::confused1:Ekli dosyayı görüntüle 12503

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Kurulu olan Nvidia'nın driverlarını kaldır. Nvidia'nın sitesinden en güncel Windows 8.1 ekran kartı sürücüsünü indir yüklei sorun düzelir.

Kaanyksl33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurulu olan Nvidia'nın driverlarını kaldır. Nvidia'nın sitesinden en güncel Windows 8.1 ekran kartı sürücüsünü indir yüklei sorun düzelir.

Driverları nasıl kaldırıcam?Birde benim ekran kartım için çıkan driveri yükledim kurdum şuan kurulu 350.30 son sürümü (Nvidia GeForce 630 m)

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Driverları nasıl kaldırıcam?Birde benim ekran kartım için çıkan driveri yükledim kurdum şuan kurulu 350.30 son sürümü (Nvidia GeForce 630 m)
Program ekle kaldırdan nvidia driverlarını bulup kaldır en sonu sürümü tekrardan yükle olmazsa bir önceki sürümü yükleyip dene.

Kaanyksl33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program ekle kaldırdan nvidia driverlarını bulup kaldır en sonu sürümü tekrardan yükle olmazsa bir önceki sürümü yükleyip dene.
Kardeşim herşeyi denedim ama birtürlü çare bulamadım senin o dedğini belki 10 kere falan yapmışımdır. Ekran kartında bir sorun yok pc de var bu sorun tek bende var galiba
Not: Birdaha Casper almıycam bune ya pcde hep hatalar var hele hele ısınma yettir artık #CasperPişmanlıktır

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Kardeşim herşeyi denedim ama birtürlü çare bulamadım senin o dedğini belki 10 kere falan yapmışımdır. Ekran kartında bir sorun yok pc de var bu sorun tek bende var galiba
Not: Birdaha Casper almıycam bune ya pcde hep hatalar var hele hele ısınma yettir artık #CasperPişmanlıktır
Haklısın içine i7 koyup GT630 ekran kartı ile birleştiren oyunda ekran kartının önemli olmadığını düşünen bir firma. Garanti varsa servise gönder.