Wifi Şifresini kırma

all1none

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler böyle bişey varmı programla yada başka bi şekilde. internette çok fala konu var ama hangisi güenlidir dogrudur bilmiyorum. Böyle bi imkan var mı yardımcı olun

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Wifi Şifresi Kırma diye bir program yoktur. Avlıyorum derken, avlanırsın. :D

Akın Boşnak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında mahalledeki tüm ağlara girip evde internetim yokken multiplayer oyunlar oynayıp film arşivleri hatta sezonluk filmler indirmistim.. Günahım büyük :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca eklemek istiyorum. Google a wifi şifre kırma programı yazipta cikan programların % 90 ı keyloggerdir

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle kul hakkı olayını unutmayın. Bu tür işlere neden girişilir anlaşılır gibi değil. Bunların acısı kimseni yanına kâr kalmaz elbet görülür hesabı. Yaptığınız yanlış dostlar...

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çalisan birkac program var ancak linux icin onunicinde bilgisayarina sanal pc kurman gerekli daha sonra programi cdye yazmalisin en basta sitelerde detayli anlatimi var ancak bazi bilgisayarlarda olmuyor wirelessine
bagli , internet gerekmiyor ancak wireless gerekli.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
wps özelliği olan modemlerin wps PIN kodunu öğrenip wifi şifresini öğrenebiliyorsun :)

all1none

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında mahalledeki tüm ağlara girip evde internetim yokken multiplayer oyunlar oynayıp film arşivleri hatta sezonluk filmler indirmistim.. Günahım büyük :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca eklemek istiyorum. Google a wifi şifre kırma programı yazipta cikan programların % 90 ı keyloggerdir
biraz daha açıklayıcı bi şekilde anlatsanız