Wifi İnternet Erişimi Yok Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Telefonum Huawei Nova 5T, wifi'a bağlanmak istediğimde, internet erişimi yok diyor, bağlansa bile internete girmiyor. Modemle, internetle alakalı bi sorun yok. Ailem telefonları ile bağlı, ben laptop ile girebiliyorum ama telefon ile bağlanamıyorum. Modeme reset attım, telefonu kapatıp açtım, telefona güncelleme geldi onu yaptım, ağı unut diyip tekrar bağlandım ama düzelmedi. Daha doğrusu ağı unut diyince düzelmişti ama dışarı çıkmıştım, yani wifi bağlantisı kesilmişti, geldiğim zaman tekrar bağlanmak isteyince, yine bağlanmadı. Ağı unutmak bu sefer işe yaramadı.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
P smart 2019 aynı sorun var yaklaşık 3-4 gündür. Çözüm bulursak iyi olacak, çok can sıkıcı bir durum.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Kardeşim wifi ağını unut öncelikle sonra tıkla şifreyi gir aşşağıdaki gelişmiş seçenekleri işaretle açılan kısımda DHCP yazanı statik yap aşşağıda İP adress var oraya 192.168.1.128 yaz bu muhtemelen sorunu düzeltecsktir (bende huawei yok ama başka androidlerde bunu yaparak sorunu hallettim mantığı ne bilmiyorum kendim uğraşırken buldum ip adresi alınıyor diye takılı kalıyordu bazen ordan yola çıkarak ben yazdım ip yi )

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
P smart 2019 aynı sorun var yaklaşık 3-4 gündür. Çözüm bulursak iyi olacak, çok can sıkıcı bir durum.
Ünlem işareti varken kullanmayı denedim ve herhangi bir sorun olmadığını farkettim, öyle kullanmaya devam ettim ve bir süre sonra kendiliğinden gitti ünlem işareti.