whatsapp yüklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
telefonda whatsapp vardı bişey denemek için sildim sonra tekrar yükleyecektim play storeye girdim yükle diyorum sonuna kadar yüklenip hata veriyor yüklenmiyor (telefonda yer var) sonra internetten apk sını indirdim kurmaya çalıştım kurulmuyor ogwhatsapp yowhatsapp falan denedim onlarda kurulmuyor farklı uygulamalar iniyor ama bende sonra telefonu fabrika ayarlarına çevirip bunların hepsini yine yaptım hala yüklenmiyor bilen varmı çözümünü?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
telefonda whatsapp vardı bişey denemek için sildim sonra tekrar yükleyecektim play storeye girdim yükle diyorum sonuna kadar yüklenip hata veriyor yüklenmiyor (telefonda yer var) sonra internetten apk sını indirdim kurmaya çalıştım kurulmuyor ogwhatsapp yowhatsapp falan denedim onlarda kurulmuyor farklı uygulamalar iniyor ama bende sonra telefonu fabrika ayarlarına çevirip bunların hepsini yine yaptım hala yüklenmiyor bilen varmı çözümünü?
APK indir

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
resim atsana hatayı
Kendi telefonum değil bu ondan foto atamıyorum ama apk kurarken uygulama yüklenmiyor yazıyor. Play storeden indirirken de whatsapp messenger yuklenemiyor. Tekrar deneyin ve sorun devam ederse sorun giderme ile ilgili yardim alin. (Hata kodu: -11)
Böyle yazıyor

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Wifi üzerinde indirme yapanızmı.
Kendi internetimden denedim olmadi farkli wifilere bağlandım olmadı internette sıkıntı olsaydi hem farkli uygulamalar inmezde hem de apk kurulurdu diye düşünüyorum. Acaba root atsam duzelirmi?