Whatsapp Plus

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
rafalense bıraktı
osmdroid devam edeyim dedi, onlar da whatsapp'tan uyarı aldı, sayfalarında artık yayınlamayacaklarını söyledi, ama apkyı bulabilenler güncelleme alabiliyorlar, yapmayı bıraktık diyorlar ama yapıyorlar yani, şu an kullanıyorum çalışıyor bende
Üzümünü yiğin bağını sormayın gençler yapıyor biri işte kullanın gitsin. Bu arada ilk girişte çok bekliyor beyaz bir renkte kalıyor bug var heralde hemen halletseler bari.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
rafalense bıraktı
osmdroid devam edeyim dedi, onlar da whatsapp'tan uyarı aldı, sayfalarında artık yayınlamayacaklarını söyledi, ama apkyı bulabilenler güncelleme alabiliyorlar, yapmayı bıraktık diyorlar ama yapıyorlar yani, şu an kullanıyorum çalışıyor bende
Onun sürümleri daha iyiydi sanki.
Osmdroid sürümlerinde de modlamayı yapanlar farklı.
Hangi sürüm var sizde 1.50 mi bugün yükledim onu beyaz ekran gelip kapanma sorunu var da onda?

Reaksiyon puanı
2,146
1.50yi yükleyip denerseniz belki sizde de aynısı olur.
Tabi 1.43 hazırda duruyorsa.

yükledim şimdi, 50 tane linke yönlendirdi, kısa linkten para kazanma peşinde olan adamdan ne beklersin, rafalenseyi özlüyoruz valla
neyse ilk bi beyaz ekran geldi ana ekrana çıktım tekrar girdim açılıyor normal

Reaksiyon puanı
16,118
gün gelecek whatsapp ne? artık kullanan kaldımı diyecek bugünün bebeleri link kısaltanları da artık mapushanden ziyaret ederler...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
yükledim şimdi, 50 tane linke yönlendirdi, kısa linkten para kazanma peşinde olan adamdan ne beklersin, rafalenseyi özlüyoruz valla
neyse ilk bi beyaz ekran geldi ana ekrana çıktım tekrar girdim açılıyor normal
Kusura bakmayın link vermeyi unuttum torrent ve o reklamlardan sonraki son linki atsaydım keşke.
Bunun sürümde nedense güncelleme bulunuyor ama bağlantı kuramıyor, öyle de saçmalığı var.
Ben ana ekrandan simgeye tıkladığımda beyaz ekran geliyor nedense..

ephialltes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
whatsapp plus 6.70 kaldırıp yenisini kurayım dedim ama ban yedim sanırım artık plus kullanamayaacagız bu sebepten dolayı yasal işlemde uygulayabilirler mi bize? orjinal whatsapp kuracagım 24 saat sonra :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fouad Whatsapp kurmuştum sorun yoktu ama kaldırdım yinede içim rahat etmedi

ephialltes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fouad whatsapp kurdum ama kaldırdım içim rahat etmedi reklamsız bi whatsapp yok mu artık no ban cracked içeren ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, indirin kurun bişey yok. Sağlam kaynak vs. diyorsunuz da ağabeyim kullanıyordu, whats app dan 1 gün ban yedi. Whats app Plus korsan program olarak kabul ediliyor.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
whatsapp plus 6.70 kaldırıp yenisini kurayım dedim ama ban yedim sanırım artık plus kullanamayaacagız bu sebepten dolayı yasal işlemde uygulayabilirler mi bize? orjinal whatsapp kuracagım 24 saat sonra :)
kalıcı ban mı yedin yoksa süreli mi. twitter sayfasında bi ara kalıcı bandan bahsediyolardı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yeni sürümler https://twitter.com/OsmDroid dan duyrulur arkadaşlar. fakat bi arada kalıcı ban dan bahsediliyordu. açıkcası yüklemeye tırsıyorum. bilgisi olan var mı ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu linki çoktandır kullanıyorum ama whatsapp tarafından adamlara sözde engel koyulduğu için paylaşmıyordum. Cezalık durum var mı sorun bence.
Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Ama bu linkten indirirsek ahaysak o tan ban yer miyiz?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Linktte bir de şu siteyi vermiş, instagram plus, youtube ve bbm için modlar var. Bbm harici youtube ve instagram+ ı da indiriyorum ben. :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar arama özelliğini kullanan var mı plusta?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ben kullanıyorum
Arama yapılabiliyor mu peki?
Bende arama ekranı güncellemeyle gelmişti, ama sohbet içindeki sağ üst köşede telefon simgesi yoktu.
Bir tane script vardı onu whatsapp klasörüne yapıştım, simge geldi ama bu sefer de arama yaparken geri kapanıyor.
Sizde nasıl çalışıyor?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Whatsapp banlayana kadar kullanırız biz de.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Plus harbiden geliştirilmiyor galiba, 2 haftadır ses seda yok adamda.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Şimdiki özellikleri yeterli ama ileride sorun olabilir.

frkn09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
whatapp plusta tema desteği falan çekildimi temalar açılmıyor ? yayımcı desteği çekti diyorlar ne kadar doğru bilgi verirmisiniz?

Reaksiyon puanı
2,146
valla ben rafalense'nin yaptığı son sürüm 6.72'ye döndüm
çağrılar sekmesi falan yok, çalışmasında da bi sıkıntı yok tam istediğim gibi