Soru WhatsApp mesajı okumadan silinirse bildirimde görünür mü?

James Howlett

Müdavim
Müdavim
26 Ekim 2020
5,312
4,500
1,358
35
Arkadaşlar diyelim ki mesaj yazdınız gece vakti sonra sabah oldu ama okumamış mesajı onu silseniz yazılan mesaj bildirimden görünür mü?

serj

Müdavim
Müdavim
27 Ağustos 2019
1,757
3
2,947
358
24
Benim telefonumda Whatsapp üzerinden birisi mesaj atıp mesajı silerse bildirim panelinde gözükmüyor. Fakat bunun için gittim Samsung'un özel ayarını açtım, telefona gelen bütün bildirimlerin geçmişini tutuyor. O yüzden hileli Whatsapp gibi bir şey oldu diyebilirim. Bütün telefon için geçerli ama.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
26 Ekim 2020
5,312
4,500
1,358
35
Bildirimi silmediyse görür.
Benim telefonumda Whatsapp üzerinden birisi mesaj atıp mesajı silerse bildirim panelinde gözükmüyor. Fakat bunun için gittim Samsung'un özel ayarını açtım, telefona gelen bütün bildirimlerin geçmişini tutuyor. O yüzden hileli Whatsapp gibi bir şey oldu diyebilirim. Bütün telefon için geçerli ama.
Mesajı silmek bildirimi silmiyor.
Telefonu iPhone 11 yani göründü kardeşler, bu konuyu açmamın sebebi itiraflar konusundaki kız içindi, kız evli ama mesaj attığım vakit evli değildi bana dedi selam verdin onu sildin herhalde dedi evet demiştim, aylar sonra aklıma gedi onun için konu açtım o kıza yazmıyorum ama hissediyorum beni takip ediyor bende takip ediyorum, ve kendimi çok kötü hissediyorum dediğim gibi onu seviyorum bile diyemiyorum çünkü evlendi.

Herkes elimden gidiyor be kardeşler 😔

Kız arkadaşım düzelir dedim düzelmedi bu kız ise seni ben alacam dedi kız arkadaşımdan ötürü istemedim evlendi 😔

Konu sapıyor ama konunun asıl amacı buydu

Belki kız arkadaşımdan 2022 haziranda ayrıldığımda bu kızla başlasaydım cidden o zaman herşey iyi olmuştu yada daha kötü bilmemiyorsun işte 😔

Kafam o kadar karışık ki Makedonya’ya gideyim kafa dağıtayım diyorum 150.000₺ borç var gidemiyorum, gerçi borç bitince dil öğrenmeye gidecem 6 ay sonra yerleşmeyi düşünüyorum bakalım.

@Yahya Furkan

Furkanım istersen başlığı düzenleyip konuyu itiraflara açabilirsin.