Whatsapp Mesaj Gönderip Alma Efektinde Sorun İOS

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, ios 11.2 sürümünü kullanıyorum cihazım iphone 7 model whatsapp da mesaj gönderip alma efektinde takılmalar oluyor bu sorunun giderilmesi için gerek apple desteksen gerekse whatsapp mail yoluyla sorunumu dile getirdim appledan aldigim destek whatsapp uygulamasini kaldirip tekrardan kurmami soyledir bu islemi yaptim fakat sorunum devam etti sonrasinda ise yeniden bir ios yazilimi kurmami istediler yeni bir iphone olarak yeniden ios u yukledim bu da sorunu cozmedi whatsapp dan aldigim mail de ise whatsapp ayarlardan telefon numaramin ulke kodunun basinda olmasini cevabini verdiler dediklerini whatsapp ayarlar bolumunden baktigimda ulke kodu zaten numaramin basinda vardi biraz uzun oldu konum kisacasi sorunumu ne apple destek ne dewhatsapp yoneticeleri cozebildi eger benimle ayni sorunu yasayip cozumu bulan arkadaslar varsa yardimci olmalarini bekliyorum simdiden teşekkürler.

Ozancani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun tam olarak mesaj gönderip almada takılmalarsa bende aynı dertten muzdaribim. Ne yaptıysam çözemedim, hem wifide hem 4.5G'de mesaj gönderip alırken takılmalar meydana geliyor mesajlar saat şeklinde kalıyor, karşı tarafta mesaj gönderdiğinde o aradaki 10-15 saniyelik takılmada tek tik olarak kaldığını söylüyor.. Kimsede böyle birşeyi dillendirmemiş internette sadece bizim başımızamı geldi bu lanet olay.

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ki sorun mesajin gitme veya gelen mesajin efektinde takilma sorunu oluyor yani sizin dediginiz gibi saat simgesi olmuyor mesaj gidiyor fakat o anda gonderdigim mesaj gitme efektinde takilma oluyor. Apple ve whatsapp dan almadigim destek kalmadi ama verdikleri cevapta bi turlu sorunumu cozmedi whatsapp a İngilizce olarak sorunumu anlattim mail attim simdi Türkçe olarak sorunumu detayli bi sekilde yazip ekran videosunu da cekip gonderecegim isterseniz siz de benim dedigimi yapin cunku bu sorunu tahminen cok az kisi yasiyor benim civarimda iphone kullanipta bu sorunu yasayan gormedim ilk siz denk geldiniz.

Ozancani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak aynı sorunu yaşamıyoruz ama benimkiside sizinki kadar garip, sorun internettemi acaba diye test etmek için bir android telefon ile aynı wifiye bağlanıp karşılıklı yazmaya başladık, bi yerde yine aynı takılmayı yaşattı bana iPhone 5-6 saniye bile olsa çok sinir bozucu seri bir konuşmada telefonu fırlatasınız geliyor.. Test ederken Android gayet stabildi bana yazdıkları geliyor hatta o takılma olduğunda bana ulaşmadığını bildiren tek tik'e dönüyodu mesajlar.. Sorunu anlatmak bile dert, sorun telefondamı iOs'tamı whatsapptamı onu bile kestiremiyorum hangi birine ulaşmaya çalışıcam kaldım öyle ortada.

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım öncelikle apple dan destek alın onlar yapılması gerekenleri size söyler eğer cihazda bi problem yoksa whatsapp a mail atabilirsiniz. Ben her iki şekilde de yardım aldım fakat sorunum devam ediyor belki sizin sornunuza çözüm olabilirler ilk önce apple dan bir destek alın. Şikayetinizi çok iyi anlıyorum ben de cihazı kullanmak bile istemiyorum ne yazık ki.

Ookkaayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var
Anladım öncelikle apple dan destek alın onlar yapılması gerekenleri size söyler eğer cihazda bi problem yoksa whatsapp a mail atabilirsiniz. Ben her iki şekilde de yardım aldım fakat sorunum devam ediyor belki sizin sornunuza çözüm olabilirler ilk önce apple dan bir destek alın. Şikayetinizi çok iyi anlıyorum ben de cihazı kullanmak bile istemiyorum ne yazık ki.

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet dün bug fixes güncellemesi verdi whatsapp sorunum düzeldi. Tabi bundan önce bayağı mail atmıştım sorunumun üzerinde çok durdum biraz gec oldu ama sorunum giderildi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet dün bug fixes güncellemesi verdi whatsapp sorunum düzeldi. Tabi bundan önce bayağı mail atmıştım sorunumun üzerinde çok durdum biraz gec oldu ama sorunum giderildi.
Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var[/QUOTE
Sizde son verilen whatsapp guncellemsini yukleyin sorununuz muhtemelen giderilecektir

Son düzenleme:

Ookkaayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende olmadı duzelme kafayı yiycem sonunda

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende olmadı duzelme kafayı yiycem sonunda
Mumkunse mail atın whatsapp a çünkü sizin numaranıza bağlı bi sorun olabilir ben en son guncellemeyi indirince whatsapp uygulamasini actim yuzde olarak bi gosterge cikti dolduktan sonra ise optimize edildi dedi

Ookkaayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Attım saçma sapan bı cevap geldı sorunların çoğu kisıde olması gerektıgıne dair ve benı whatsapp sorunlar sayfasına yönlendırdı

Bu arada hat ıle ılgılı olabılır mı ben Turkcell kullanıyorum

Son düzenleme:

Ugur2305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Attım saçma sapan bı cevap geldı sorunların çoğu kisıde olması gerektıgıne dair ve benı whatsapp sorunlar sayfasına yönlendırdı

Bu arada hat ıle ılgılı olabılır mı ben Turkcell kullanıyorum
Gönderdiğim mail bu aynisini gonderebilirsin: Hello I have already made the steps you have mentioned , device is up to date , I have already restored the device with apple care advisors and set the device as new but the issue persists , Im having issues on animation effects while sending a text, I have already shared the video with you win my previous mails.

Can you please suggest a solution to this ? Thank you.

Ookkaayy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu yolluycam umarım işe yarar tekrar sağol ıyı geceler