Whatsapp Kullananlar Dikkat

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hayır 1 olur 2 olur ama bu kaçıncı face de 2 kere kaldırdılar gönderiyi ama hala devam ediyorlar.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Tepkinizi anlıyorum, ama konuyu açan arkadaşı da bu kadar gömmenize gerek yok. Bir durum varsa bildirin forum yöneticileri gerekeni yapacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sandım üyelik ücretini aylığa çevirip 100 lira felan yaptılar :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Tepkinizi anlıyorum, ama konuyu açan arkadaşı da bu kadar gömmenize gerek yok. Bir durum varsa bildirin forum yöneticileri gerekeni yapacaktır.

Bu tepki sadece bu habere karşı değil. Aslında buna da değil. Sdn'nin facebook hesabını yöneten arkadaş bu. Ve son günlerde saçma sapan başlıklar gönderiler atılıyor sayfada. Merdivenaltı haber sayfasına döndü. Önce webteknoya özentiler başladı. Sonra gevşek gevşek muhabbetler başladı. En son merdivenaltı reklamcılığı gelince de okurlar olarak bir tepki koymak zorunda kaldık. Haklıyız da!

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
insanlar kalite arıyor. böyle kalite olmaz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sdn nin herzamanki gibi gereksiz sacma ve flood haberlerinden biri.

Anti-Code

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@Ferhat Reca ederim böyle lüzumsuz haberler paylaşmayın beyfendiciğim.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Facebookta'ki SDN grubunda saat 00:00'dan sonra haber başlıkları magazin haberlerinin manşetlerinden farksız oluyor. SDN ne zamandan beri konu başlığı ile içeriği farklı olan haberler servis etmeye başladı takipçilerine çok yazık. Böyle devam ederse Facebook grubunda bir çok kullanıcı kaybetmekle kalmayacak , aldığı hareketler ve küfürler ile 3. kalite gruplardan farkı kalmayacak. Bilginiz olsun. Ayrıca buradan facebook'taki konuyu açan "arkadaşa" selamlar olsun!

soulyarose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında biz gece 03:59 da üst üste mesaj atar 04:00 da yedek alırken bug yapardık karşı tarafın whatsapp'ı 5 10 dakika gibi bir süre ile kilitlenirdi 2000 karakter mesaj atarsan tabi çöker :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Haberi yapan arkadasim basliktaki amacini bize bir aciklasana be!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş başlığı facede gördüm. Tıkladım baktım geçen sene okuduğum haber. Başlık ne alaka anlamadım. Yapmayın takdir ediyordum şimdiye kadar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yani kardeşim kimse kusura bakmasın ama arkadaşıma burdan bahsettiğimde gömüp gömüp duruyo hele ki bi şey biliyomuş gibi zenfone 2 tanıtırken şöyle dandik böyle dandik diye tanıttığınızdan beri burayı pek takmıyoruz

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bu da ayrı bir enteresanlık bir çok insan hala tepkisini dile getiriyor ve HAKLI olarak getiriyor; Forumuna SDN'ine Sahip çıkıyor;
Siz moderatörler olarak hiç bir şey yapmıyor birde destek olmaya çalışıyorsunuz.

Hayretle izliyorum....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=447313]Ferhat[/MENTION] harcatmayız sonuna kadar destek...

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Bu konu içinde şikayette bulunan arkadaşların her birini Whatsapp konusunda bir özgün konu açmaya davet ediyorum. Biraz da biz eleştirelim dimi ama. :wink:

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu konu içinde şikayette bulunan arkadaşların her birini Whatsapp konusunda bir özgün konu açmaya davet ediyorum. Biraz da biz eleştirelim dimi ama. :wink:

Şimdi her eleştirene konu açın demek ne kadar mantıklı? Yahu tamam editör arkadaşını savunursun anlarım ama bu nasıl bir çözüm?
Zaten bu okuyucu konumunda, editör ise yazar. Kalite düşüşü bariz bir şekilde görülüyor facebookta. Sadece bu konu değil arkadaşlar genel bir olaya da eleştiri getiriyor aslında. Ben de geçen gün açtığımda öyle bir başlık görünce spam haber yapan bir site haberi sanmıştım. Ne gerek var böyle saçma özentiliklere?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Facebook paylaşımı herşeyi anlatıyor

Koca sdn ne hallere düşmüş ...

kZXWVWF.png

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
bu kadarı fazla değil mi beyler ?

Yorumları dikkatle incelersen eleştirenlerin büyük çoğunluğu kayıtsız üye bu kayıtsız üyelerden çok rahatsız olmaya başladım kayıtsız üyelerden gelen mesajları görmeme gibi yasaklama gibi bir sistem varmı? [MENTION=194661]eSa[/MENTION]

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Konu başlığı gerçekten çok yersiz. Bir açık yüzünden (O da güvenlikle ilgili bile değil) "Whatsapp' ı Kaldırın" diye makale yayınlamak absürd olmuş.