Soru Whatsapp hesabım sebepsiz yere kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

cagatayaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1C7048CC-074A-4202-875C-9230A8376B8A.png
Dostlar selam, yaklaşık 1 ay önce saçma bir şekilde önce Facebook ardından Whatsapp hesabım kapatıldı. İtiraz ettiğimde sadece otomatik mesaj yanıt veriyor ve açamayacaklarını söylüyorlar. Defalarca yazdım fakat bir sonuç alamadım. Ne yedeklerime ulaşabiliyorum nede hesabıma. Şikayet var yazdım herhangi bir sonuç yok. İtiraz etmeye çalıştığımda yine otomatik mesaj ile karşılaşıyorum. Hiçbir sonuç bulamadığım için buraya yazmayı düşündüm, başına böyle bişey gelen var ise cevaplarsa çok sevinirim.

İyi forumlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Senden baya şikayet etmiş olabilirler kullanıcılar.
Kime Ne yaptın son defa? Spam gibi mesaj felan mı attın?

cagatayaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Senden baya şikayet etmiş olabilirler kullanıcılar.
Kime Ne yaptın son defa? Spam gibi mesaj felan mı attın?
Yok hocam, Facebook hesabımı yalnızca sitelere girişlerde kullanıyorum. Whatsappta sadece kız arkadaşım ve iş için. Herhangi absürt bir durumda yok. Yanlış mesaj, çıplaklık vs hiçbirşey yok

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Buradan hiç bir şey yapamazsınız, bilgiler gerçekten bu kadar değerli ise tek yolunuz, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Kuzey Bölgesi Bölge Mahkemesi’nde veya Kaliforniya San Mateo County’de bulunan bir eyalet mahkemesinde dava sebebinin yargı yoluyla çözüme kavuşturulması için dava açabilirsiniz.

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
121
support@whatsapp.com

Buraya mesaj atın sorunu hocam. Kesin görürler mesajınızı ama cevap vermeleri konusunda garanti veremem.
Bu taktığı de kimse söylemez size.

2014te whatsapp Şirketinin bu mail adresi sayesinde whatsapp hesapları çalardik. Ama açık kapatıldı. hey gidi günler be

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
support@whatsapp.com

Buraya mesaj atın sorunu hocam. Kesin görürler mesajınızı ama cevap vermeleri konusunda garanti veremem.
Bu taktığı de kimse söylemez size.

2014te whatsapp Şirketinin bu mail adresi sayesinde whatsapp hesapları çalardik. Ama açık kapatıldı. hey gidi günler be
Evet polis bey bu mesaj.

3. taraf whatsapp kullanılıyorsa bir şikayette ban.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Yok hocam, Facebook hesabımı yalnızca sitelere girişlerde kullanıyorum. Whatsappta sadece kız arkadaşım ve iş için. Herhangi absürt bir durumda yok. Yanlış mesaj, çıplaklık vs hiçbirşey yok
Hizmet koşullarına aykırı ne yapabilirsin peki? Okudun mu koşulları?

cagatayaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hizmet koşullarına aykırı ne yapabilirsin peki? Okudun mu koşulları?
Okudum hocam, normal bir kullanıcıyım ve aykırı hiçbir şey yok. 3.parti uygulamaları kesinlikle kapatıyorlar fakat iPhone kullanıyorum böyle bişey olamaz biliyorsun

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Okudum hocam, normal bir kullanıcıyım ve aykırı hiçbir şey yok. 3.parti uygulamaları kesinlikle kapatıyorlar fakat iPhone kullanıyorum böyle bişey olamaz biliyorsun
Facebook tarafında bir sorun oldu whatsapp hesabınızıda harcadılar.

Son mesajlar