Whatsapp Bu Kadar İzinle N’apıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Herkes iyi niyetli değil. Tedbirli olmak suç mu... Bence asıl siz "kim ne yapsın" paranoyasına(!) tutumuşsunuz...

heptasarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes iyi niyetli değil. Tedbirli olmak suç mu... Bence asıl siz "kim ne yapsın" paranoyasına(!) tutumuşsunuz...

Nihayet adam akıllı bir yorum geldi. Günlerdir nerdeydin hocam :)

Adamlara oran buran açık gidiyorsun diyoruz. Normal olduğunu ispat etmek yapmadıkları, söylemedikleri kalmadı.

Doğru hocam, bana bi şey olmazcı anlayışın benzeri tüm olanlar.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Hı hı tabi. Bir siz biliyorsunuz zaten..

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Sanarsın WhatsApp'ı FBI kurmuş sonra google play storeye vermiş ve herkesin telefonlarını dinliyorlar bilgilerine erişiyorlar aman tanrım ne yapıcaz lanet olacısa amerikan oyunları bunlar dostum yeeea.

Avunyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
33 taneside izin ama böyle ciddi bir izin değil Whatsappta ne kullanıyorsan ne yapıyorsan onların izni o.. Korkullcak bitşey yok

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
1 senedir kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı ayrıca bir dünya wep hesabımız var... onun dışında bir dünya uygulama var... herkesin yaygın olarak kullandığı programlara benim güvenim var ayrıca facebook satın aldı whatsappı :) böylelikle sorun kalktı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sululuğun alemi yok. Efendi gibi yorum yazmasını bilin. Ortada başından sonuna kadar cia, pentagon falan filan konusu yok. Güvenlik, gizlilik, internet yasası, güvenlik yasası, büyük birader gibi konları açın okuyun ondan sonra gelin bıdı bıdı yapın.

İnsanlara araştırıp kendi bildiklerimi ekleyerek bilgi vermeye çalıştım. Bütün dünyanın dilinde bu konular. Google, Facebook, Whatsapp, Twitter... bunlar nasıl para kazanıyor sanıyorsunuz ?

Hiç bağımlısı olduğunuz internette Google gibi bir firma 1 kuruş para almadan veya whatsapp yıllık komik bir rakam alarak ücretsiz hizmet verdiğini araştırdınız mı ? Kalkıp tüm internete elveda deyip veya karbon fiberle evimizi kaplyıp dış dünyadan yalıtalım kendimizi demiyorum. Biraz saygınız olsun yazılan çizilen şeylere, emeklere.

Meşhur hikayedeki gibi hayatınızda fil görmemiş birine karanlık bir odada filin bir yanını elletip artık adam filin neresine denk gelirse fili öyle tanımlaması gibi büyük resmi görmeden gelip yorum yapıp adamın canını sıkmayın.

Kullanırsın kullanmazsın bana ne. Ben rakip firmanın oğlu değilim. Gizlilik benim için önemli, telefon rehberimdeki telefonlar benim için önemli, mail adreslerim benim için önemli... gibi. Siz kafaya takmıyorsanız gidin sabahtan akşama kadar kullanın ama buraya gelip saçma sapan yorumlar yapmayın.

Varsa bir yanlışımız konu da kilitlensin, mesajlarım da silinsin, üyeliğimiz de silinsin bir daha bir şey paylaşmayalım.

Ayıptır be.

Çok güzel yazmışsın arkadaş, sen boş boğazlılara bakma! hani bazı mallar vardır ya hiç okumadan sözleşmeye imzayı atar sonra kalafat girdi mi de yandım anam diye böğürürler işte onlar gibileri lazım ki bu gibi şirketler para kazansın. Yazı içinde eline sağlık ne zamandır kafama takılan bir şey di. Bu programlar yüzünden telefona format attım artık iznine göre yüklüyorum.

Estila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harbi, telefondan aktarilan bilgiler bir yere gidiyor da hayal bile edemiyorum nasil bir bilgi deposu olacak ki bu kadar data kaydedilsin! Aslinda casus programlar nerede işe yarar? Ebeveynler, sevgililer, patronlar kullanır. Ana Sayfa - TOP10casusuygula.com

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Adamlar gizli birşey yapacak olsa zaten androide böyle bir özellik koymazdı, örnek windows soruyormu bi program yüklerken şunlara izin veriyormusun diye

Son mesajlar