Yardım WhatsApp aniden mesajlar hazırlanıyor hatası verdi

Anderbot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mevcut telefonumda WhatsApp açıktı ve aktif olarak kullanıyordum, birkaç dakika önce de kullandım, yeni bir cihaza geçiş vs. durumu da yok ama şimdi girdiğimde karşılaştığım manzara bu. Ne yapmam gereli şimdi?

Mevcut telefonumda WhatsApp açıktı ve aktif olarak kullanıyordum, birkaç dakika önce de kullandım, yeni bir cihaza geçiş vs. durumu da yok ama şimdi girdiğimde karşılaştığım manzara bu. Ne yapmam gereli şimdi?
Şimdi hatırladım MIUI güncellemesi yaptıktan sonra bu hatayı verdi. WhatsApp 2 defa sildim yükledim yine aynı hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-23-00-49-03-224_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-06-23-00-49-03-224_com.whatsapp.jpg
    15.3 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen moderatör:

Volcano3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün akşam aynı sorun bende de oldu. Whatsappı sildim yükledim düzelmedi. Telefonu güncelledim düzelmedi. Sen çözüm bulabildin mi hocam ?

legorasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi hatırladım MIUI güncellemesi yaptıktan sonra bu hatayı verdi. WhatsApp 2 defa sildim yükledim yine aynı hatayı veriyor.
Aynı sorun bendede dün oldu. Telefonum s23 ultra. Sadece bu modelde mi sıkıntı var sizinki farklı mı?

MuratKndl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İlginç bir hata, Whatsapp sohbet yedeklerini alıyor zaten. Hatayı çözdükten sonra elbet geri yüklenir diye düşünüyorum.

legorasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginç bir hata, Whatsapp sohbet yedeklerini alıyor zaten. Hatayı çözdükten sonra elbet geri yüklenir diye düşünüyorum.
İllaki düzelir ama ne zaman? İki gündür böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar eski sürümü yükledim. Şimdilik düzeldi gibi. Bilginiz olsun.

Son düzenleme: