Wesley Sneijder Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ailesinin ikna olması dileğiyle :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Son 90 dakka maçını 23.09.2012 de oynamış,eksiği çok. Gelirse umarım faydalı olur

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Ya arkadaş, yine kaldık mı bir yengenin iki dudağı arasından çıkacak onayı beklemeye :D

İstatistiklerine baktım da, her sezon bir 10-15 resmi maçta göremeyeceğiz sanırım. Sakatlık sorunu var herhalde.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder'in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.

KAP

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Haydi bismillah. :D

Ayrıl da gel Sneijder. :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Galatasaray isterse alır dedik inanmadınız, bak ne oldu şimdi :D

Jason Brody

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok iyi transfer olur inşallah bundan sonrası Forlan , Reyes olayı gibi olmaz :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Heyecan yok. İş bitsin ondan sonra. :D

Şu dakikadan sonra sorun çıkacağına inanmıyorum. Sneijder kendini tekrardan kanıtlamak istiyorsa Galatasaray'a gelir ve şampiyonlar liginde en az bir yarı final oynar :p

Jason Brody

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;WYhHkiWT1R4]http://www.youtube.com/watch?v=WYhHkiWT1R4[/video]

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama Galatasaraylılar çok fazla sevinemiyor. Malum görüşmeye başladıkları oyuncuların sadece %10'unu alabiliyorlar :D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ama Galatasaraylılar çok fazla sevinemiyor. Malum görüşmeye başladıkları oyuncuların sadece %10'unu alabiliyorlar :D

Yinede şampiyon olup şampiyonlar liginde bir yerlere geliyoruz, sıkıntı yok yani :)

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam siz hiç oyuncu alamıyonuz bu oyuncuyla görüşemezsiniz bile öylede birşey var :D

Sen o kafanı fazla yorma kardeşim yanar felan biz kimleri getirdik ama noldu hiç birşey bu sene ise bir iki tane yıldız oyuncuyla takımımız sizin 25 milyon euro transfer parası harcadıgınız takımınızla kafa kafaya.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beyler sessiz olun.

Sneijder gelince, seyredelim arkadaşları.

Kendileri isimlerini söyleyemezken biz almaya çalışıyoruz. Dokunuyor tabii.

:D

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18

hacım siz %90 başarı yakalıosunuzda noluyo.. gökhan süzen bombaları felan.. bizim başarısız olduğumuz,daha doğrusu oyuncunun gelmek istemediği transfer görüşmelerimiz bu kalitede oyuncular olduğunda kazandıramadık takıma.. melo gibi ön yargılı olup sonra kalmak için ağlayan adamlarımız oldu bizim :) hele bi gelsin pişmanlık yaşamaz, ama ön yargılı olursa ailesi gelmeyebilirde.. kendi bileceği iş :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Alırsa hayırlı olsun ama, bazı arkadaşların konuşmaları gerçekten güldürüyor. Ben kendi kulübüm ve diğer kulüplerden resmi açıklama gelmediği sürece hiç bir habere inanmıyorum. KAP'a bildirmemenin cezası olduğu için kimse bildirmeden ciddi görüşme yapamıyor. Ama yok efendim ne isimleri aldık, sizin adını söyleyemediğiniz isimleri aldık falan yapmayın bunları. Almaya çalışırken fiyatı sorup dönmek, almaya çalışmak olmuyor.

Ben hep burdaydım, buraya yeni gelen sensin.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hacım siz %90 başarı yakalıosunuzda noluyo.. gökhan süzen bombaları felan.. bizim başarısız olduğumuz,daha doğrusu oyuncunun gelmek istemediği transfer görüşmelerimiz bu kalitede oyuncular olduğunda kazandıramadık takıma.. melo gibi ön yargılı olup sonra kalmak için ağlayan adamlarımız oldu bizim :) hele bi gelsin pişmanlık yaşamaz, ama ön yargılı olursa ailesi gelmeyebilirde.. kendi bileceği iş :)

Kardeş biz %90 başarı mı yakaladık süper ligden bir haber olanlar yaz babam yaz hayırlı olsun gelirse eywallah sizsiniz.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
[MENTION=317102]Jason Brody[/MENTION] [MENTION=288845]plaksan[/MENTION] Biraz daha dikkat arkadaşlar. Lütfen.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aha yenge de I like Istanbul I like şiş kebap demiş :D

Sneijder'in eşinden "İstanbul" yanıtı!

tsn_haber_detay.asp

Galatasaray'ın görüşmelere başladığını KAP'a bildirdiği Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, twitterda kendisine sorulan İstanbul sorusunu cevapladı.

Galatasaray'ın istediği ve görüşmelere başladığını borsaya bildirdiği Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in eşi resmi twitter hesabından gelen İstanbul sorusuna cevap verdi.

Kendisine sorulan İstanbul sorusuna "İstanbul çok güzel orada bulundum ama neler olacak bilmiyorum." yanıtını veren Cabau'nun daha önce İstanbul'a hayran kaldığını söyleyen tweetlerinin olduğu da sosyal medyada yazılıyor.

BAGp5MnCYAEReTP.jpg

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=503

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Suçlusunuz diye bir tabir kullanmadım.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Sen o kafanı fazla yorma kardeşim yanar felan biz kimleri getirdik ama noldu hiç birşey bu sene ise bir iki tane yıldız oyuncuyla takımımız sizin 25 milyon euro transfer parası harcadıgınız takımınızla kafa kafaya.

30.3 milyon euro harcadınız bu sene transfere abim :)

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Kardeş biz %90 başarı mı yakaladık süper ligden bir haber olanlar yaz babam yaz hayırlı olsun gelirse eywallah sizsiniz.

ne cümle kurduğumu anlamayan ve sorun yaratan yine sensin..transfer görüşmelerinin %10 u başarılı diyen sen değilmisin? bende diyorumki transferde görüştüğün kişilerin %90 nını alıosunda noluyor diyorum..

Son mesajlar