Web Sitem Nasil?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
15
Merhaba Web Site Açilali 3 Hafta Oldu Dün Yeni Guncelleme Yaparak Web Siteyi Bu Şekilde Yaptim Lutfen Herkes En Az Bi Yorumda Bulunsun
weblayk.com
Web Siteme Editor Aranmakta Bu arada ilgilenen varsa msj atsin

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Daha fazla özgür içerik çıkarmalısın. Oradan buradan CTRL+C / CTRL+V çok kullanıyorsun.

Ayrıca eski tasarım daha iyiyidi gibi.

Reaksiyon puanı
15
yorumunuz için teşşekurler dikkat edeceğim artik ama eski temayi çoğu arkadaş beğenmedi bende değiştirmek istedim

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Hiç değilse şu Weblayk'ın başlangıçtaki Logusunu küçült. Wattpad linki attın sandım girince. Küçük bir logo yanına Weblayk yazısı daha güzel olur.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Az öncekinden iyi... O görsele biraz daha çalışabilirsin uzun vaktin olduğunda. Yorumları dikkate aldığın için teşekkürler.

Reaksiyon puanı
15
Az öncekinden iyi... O görsele biraz daha çalışabilirsin uzun vaktin olduğunda. Yorumları dikkate aldığın için teşekkürler.
görsele ileri zamanda daha iyi şekilde yapacağim. ben teşşekür ederim konuma cevap verdiğin için

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Bence renkleri biraz matlaştır ya da daha soluk renkler tercih et. Bu renkler çok göz yoruyor ve paint gibi görünüyor. İçeriklere gelince iyi, renkleri düzeltince sıkı takibe başlarım ;)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Buradaki mesajlarını göz önüne alarak yorum yaparsak misal bir web sitesi açtın dk başı tanıtım yapma burada olduğu gibi açtığın her konu "web sitem nasıl" yani yönetici olarak değil forum üyesi olarak yazıyorum gittiğin forumlarda hem uyarı alırsın hem diğer üyelerin gözüne batarsın görmemişin sitesi olmuş durumu yani önemli olan içerik sen içeriğini sağlam tuttuktan sonra zaten google sana yardımcı olur tasarımına bakmadım işin doğrusu sitene bile girmedim gecen sana attığım makale mesajı ve sonraki senin yazılarına göre söyleyeyim içerik olarak çok kısa girdi yapıyorsun bu içerik ile ilerlemen zor açıkcası.

Program Gezgini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım makalelerin tamamı kopyala yapıştır yapılmış. Bu şekilde Google'in gözünden düşmekten başka bir ilerleme sağlayamazsın. Bir yerlere gelmek istiyorsan özgün makaleler yaz. Şunu unutma; sitene giren kişi sitenin tasarımından daha çok kullanışa bakacaktır. Eminim ki sitene girenlerin %99 u sitenin tasarımına değil, işine yarayan bir bilgi olup olmadığına bakarak tekrar siteni ziyaret edecektir.

Le Spatula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
tema olarak güzel bir tema seçmişsin(magma) :)
İçeriğe odaklanman lazım. Her yerde gördüğüm haberler bunlar.

vipolivvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Web Site Açilali 3 Hafta Oldu Dün Yeni Guncelleme Yaparak Web Siteyi Bu Şekilde Yaptim Lutfen Herkes En Az Bi Yorumda Bulunsun
weblayk.com
Web Siteme Editor Aranmakta Bu arada ilgilenen varsa msj atsin

siten güzel hoşda peki bu tarzda aşırı derece çok site var sen bunların içinden nasıl sıyrılmayı düşünüyorsun ben onu merak ediyorum

vipolivvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
peki kardeşim ben ticaretle uğraşıyorum işletmemiz var üretim yapıyoruz bizde web sitesi düşünüyoruz