Web & Grafik Tasarımı için uygun dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

TeknoKerim

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba,

1700 ile 1800
tl.png
bütçem var.

Bütçeme uygun bir dizüstü bilgisayar aramaktayım,kesinlikle oyun için olmayacaktır,ağırlıklı olarak Web Tasarımı ve Grafik Tasarımı için kullanacağım.

Adobe Master Collection serisini çok sık kullanıyorum haliyle Photoshop'ta arayüz yaparken,İllustrator'da çizim yaparken sıkıntı yaşamak istemiyorum lütfen rica ediyorum bunuda göz önünde bulundurun :blink:

Uzun bir arama yapmama rağmen bir karar veremedim çünkü gerçekten yüzlerce dizüstü bilgisayar içerisinden kendime uygun olanı bulmakta zorluk çekiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var.

Kocaeli'nde bulunan teknoloji mağazaları Bimeks,Gold,Teknosa ve Vatan Computer'dan aldığım tavsiyeler doğrultusunda ürünü inceleyip alacağım,e-ticaret sitesinden alışveriş yapmacağım lütfen özellikle rica ediyorum tavsiyelerinizi e-ticaret sitelerinden yapmayın :blink:

Yapacağınız tavsiyeler için teşekkür ederim :)

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
öyle bir laptop sanırsam yok. Grafik diyorsan kesinlikle öyle bir laptop bulacağını sanmıyorum ama illaki vardır :D

wnsjeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam tercihimi Apple' dan yana kullanırdım. Şahsen kendim kullanıyorum çok rahat kullanımı ikinci el güzel bir Macbook Pro alabilirsiniz o fiyata diye düşünüyorum.

TeknoKerim

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Önerinizi değerlendireceğim [MENTION=378240]altınay[/MENTION] :)
wnsjeep Apple tercih etmiyeceğim ama öneriniz için çok teşekkür ederim :)

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi grafiker dedin mi Apple'i sen cümleni bitirmeden yapıştırırlar. İşletim sisteminin stabilizasyonu mükemmel ve ekrandaki renk ile baskı sonunda aldığınız renk arasında ton farkı olmadığından çoğunlukla tercih edliyor.

Ancak öngördüğünüz bütçeye ikinci el bakabilirsiniz.

Fakat e-ticaret sitelerinden (büyük markalar harivindekiler) alışveriş yapmayan birisi olarak ve üstteki mesajda apple düşünmediğinizi belirttiğiniz için size önerim şu olacaktır:

http://www.vatanbilgisayar.com/x550...56-2gb-w8-notebook-bilgisayar.html#ozellikler