WD Harici Hard Disk Mac Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

anilwashere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. WD Harici Disklerimi macOS Catalina kullandığım Macbook Air'ımda göremiyorum. Tuxera da dahil bir çok programı denedim ama hiç bir şekilde görmüyor. Ne yapmam gerek?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Öncelikle harici hdd'nin herhangi bir darbe almadığından emin ol ve usb bağlantı noktasına taktığında hdd'den ses geliyormu diye bir dinle eğer hiçbirinden de sonuç alamazsan .. usb hdd takılı iken ;

Uygularam /Diğerlerinden Disk İzlencesi'ni aç ve takılı Hdd'ni seç sonra iki farklı şekilde onar butonu var ikisinide kullanabilirsin

Disk İzlerini Onar ve sağda yer alan Diski Doğrula yı sırayla tıklayabilirsin

anilwashere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle harici hdd'nin herhangi bir darbe almadığından emin ol ve usb bağlantı noktasına taktığında hdd'den ses geliyormu diye bir dinle eğer hiçbirinden de sonuç alamazsan .. usb hdd takılı iken ;

Uygularam /Diğerlerinden Disk İzlencesi'ni aç ve takılı Hdd'ni seç sonra iki farklı şekilde onar butonu var ikisinide kullanabilirsin

Disk İzlerini Onar ve sağda yer alan Diski Doğrula yı sırayla tıklayabilirsin

hocam diskte herhangi bir sıkıntı yok. farklı bilgisayarlarda ve tv’de denedim çalışıyor. mac’e bağladığımda da çalışıyor, ışığı yanıyor fakat mac’te hiç bir şekilde gözükmüyor.
Disk izlencesinde sadece mac’in kendi hafızası gözüküyor.

Son mesajlar